See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Náhrada patrových vzduchotechnik
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace výměny patrových vzduchotechnik stoupaček 41, 42, 43, 46, 47 vč. VZT54 a 55, 48, 49 vč. VZT37 v budově ústředí ČNB a související projekční činnosti. Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je uvedena v Návrhu smlouvy vč. jejích příloh, který tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace. V rámci realizace předmětu plnění veřejné zakázky bude část díla související s úpravou stávajícího integrovaného systému řízení (ISŘ) budovy ČNB realizována určeným poddodavatelem Johnson Controls Building Solutions, spol. s r.o., IČO: 07868821, se sídlem Líbalova 2348/1, 149 00, Praha 4 - Chodov (dále jen "určený poddodavatel"), který se zavázal, že vybranému dodavateli předmětné zakázky poskytne poddodávku, a to v souladu s prohlášením a nabídkou určeného poddodavatele, které tvoří přílohu č. 7 návrhu smlouvy (viz dále čl. I odst. 1 a odst. 3 písm. k) a l) návrhu smlouvy).
Interne Kennung: 21069
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001