333414-2025 - Auftragsänderung
Polen – Projektaufsicht und Dokumentation – Studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowe z elementami koncepcji programowej (STEŚ-R) oraz materiałami do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach budowy obwodnicy Słupska i Kobylnicy w ciągu DK 21
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelStudium techniczno-ekonomiczno-środowiskowe z elementami koncepcji programowej (STEŚ-R) oraz materiałami do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach budowy obwodnicy Słupska i Kobylnicy w ciągu DK 21
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi pn.: „Studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowe z elementami koncepcji programowej (STEŚ-R) oraz materiałami do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach budowy obwodnicy Słupska i Kobylnicy w ciągu drogi krajowej nr 21”.
Interne KennungO.Gd.I-1.2413.24.2020
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungZamówienie obejmuje: — wykonanie ortofotomapy, — wykonanie mapy do celów projektowych, — wykonanie dokumentacji studialnej, — wykonanie projektu koncepcyjnego, — wykonanie opracowań środowiskowych, niezbędnych do prawidłowego przygotowania zadania, — wykonanie opracowań geologicznych, geofizycznych i hydrogeologicznych, — wykonanie programu funkcjonalno-użytkowego, warunków wykonania i odbioru robót budowlanych (WWiORB), przedmiarów, kosztorysów ofertowych, kosztorysu inwestorskiego, — opracowanie odpowiedzi na pytania Wykonawców oraz dokonywanie ewentualnych modyfikacji opracowanych dokumentów w okresie trwania postępowania przetargowego na realizację robót.