33345-2024 - Auftragsänderung
Belgien – Büroreinigung – Lanaken - Schoonmaken van diverse gemeentelijke gebouwen vanaf 1/1/2020 voor een periode van 4 jaar
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lanaken - Schoonmaken van diverse gemeentelijke gebouwen vanaf 1/1/2020 voor een periode van 4 jaar
Beschreibung: zie II.2.4
Interne Kennung: Lanaken-PPP03Y-1164/9013/2019/034-F02__2__5996_DUPLICATE
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Lanaken - Schoonmaken van diverse gemeentelijke gebouwen vanaf 1/1/2020 voor een periode van 4 jaar
Interne Kennung: 1