See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: BUDOWA INFRASTRUKTURY SPORTOWO - REHABILITACYJNO - EDUKACYJNEJ W POBIEDZISKACH
Beschreibung: 3.1. Przedmiotem zamówienia jest Budowa Infrastruktury Sportowo - Rehabilitacyjno - Edukacyjnej w Pobiedziskach. Przedmiot zamówienia został podzielny na 6 niezależnych zadań: Zadanie 1. „Budowa Boiska piłkarskiego w Pobiedziskach, obręb Pobiedziska na części działki nr 1/9, ark. nr 44” Zadanie 2. „Budowa zaplecza dla boiska sportowego z salą konferencyjno-kinową oraz budynku sali fitness w Pobiedziskach, obręb Pobiedziska na działce nr 1/9, ark. nr 44” Zadanie 3. „Budowa Skateparku w Pobiedziskach, obręb Pobiedziska na części działki nr 1/9, ark. nr 44” Zadanie 4. „Budowa zaplecza dla boisk sportowych wraz z salką fitness w Gorzkim Polu, obręb Jerzyn na działce nr 3/5” Zadanie 5. „Rozbiórka części istniejącej oraz budowa nowej hali sportowej (dwie hale tenisowe łukowe oraz boisko do squasha) w Pobiedziskach przy ulicy Różanej, na działkach nr 4/20, 4/24, 4/34, 65 ark. nr 28, obręb Pobiedziska” Zadanie 6. „Budowa Centrum Rehabilitacji i Edukacji w rejonie ulicy Taczaka w Pobiedziskach, obręb Pobiedziska na działce nr 1/27, ark. nr 29” wraz z częściowym wyposażeniem.
Vorherige Bekanntmachung: 594575-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1.Budowa Boiska piłkarskiego w Pobiedziskach, obręb Pobiedziska na części działki nr 1/9, ark. nr 44
Beschreibung: 1. Przedsięwzięcie obejmuje budowę boiska piłkarskiego w miejscowości Pobiedziska na działce nr 1/9, ark. nr 44, w ramach inwestycji pn. „Budowa boiska wielofunkcyjnego Zadanie I pełnowymiarowe boisko piłkarskie z zapleczem”, a w szczególności: a) budowę boiska piłkarskiego o nawierzchni ze sztucznej trawy ze strefą bezpieczną szer. 2m, o wymiarach 104x67 m, w przyszłości planowane jest wybudowania bieżni lekkoatletycznej wokół boiska. b) wykonanie i montaż instalacji oświetleniowej c) budowa instalacji odwodnieniowo-drenarskiej ze zbiornikiem na deszczówkę, d) wykonanie i montaż elementów małej architektury (piłkochwyty, bramki, trybuna dla widzów, siedziska i wiaty dla graczy i trenerów, ogrodzenie, kosze na śmieci), e) budowa oświetlenia zewnętrznego, f) odbudowę terenów zielonych, g) roboty ogólnobudowlane wynikające z zakresu zadania.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2. „Budowa zaplecza dla boiska sportowego z salą konferencyjno-kinową oraz budynku sali fitness w Pobiedziskach, obręb Pobiedziska na działce nr 1/9, ark. nr 44”
Beschreibung: Przedsięwzięcie obejmuje budowę budynku zaplecza boiska z salą konferencyjno-kinową oraz budynku sali fitness wraz z infrastrukturą techniczną, utwardzeniem terenu, miejscami postojowymi, miejscami postojowym dla niepełnosprawnych, zbiornikiem bezodpływowym na ścieki i fotowoltaiką w miejscowości Pobiedziska na działce nr 1/9, ark. nr 44, w ramach inwestycji pn. „Budowa zaplecza dla boiska sportowego z salą konferencyjno-kinową oraz budynku sali fitness w Pobiedziskach, obręb Pobiedziska na działce nr 1/9, ark. nr 44”, a w szczególności: a) budowę budynku zaplecza dla boisk sportowych wraz instalacjami wewnętrznymi, b) budowę budynku sali fitness wraz z instalacjami wewnętrznymi, c) budowę utwardzeń nawierzchni miejsc postojowych i wjazdu, d) budowę utwardzenia nawierzchni chodników, placów i dojść do budynku i boiska, e) budowę sieci i przyłączy zewnętrznych kanalizacji sanitarnej, deszczowej i elektrycznej i oświetlenia zewnętrznego, f) budowa wewnętrznej instalacji elektrycznej, oświetlenia, zasilania urządzeń, instalacji fotowoltaicznej i niskich prądów, g) budowa wewnętrznych instalacji ogrzewania, kanalizacji sanitarnej instalacji wody zimnej i ciepłej, instalacji kotłowni, pompy ciepła, h) budowę terenów zielonych wraz z montażem ławek i koszy na śmieci, i) wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachach budynków, j) budowę bezodpływowego zbiornika na ścieki, k) budowę miejsca na odpady z kontenerem na odpady zmieszane, l) roboty ogólnobudowlane wynikające z zakresu zadania.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212220 Bau von Mehrzweck-Sportanlagen
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3. „Budowa Skateparku w Pobiedziskach, obręb Pobiedziska na części działki nr 1/9, ark. nr 44”
Beschreibung: Przedsięwzięcie obejmuje budowę żelbetowego skateparku w miejscowości Pobiedziska na działce nr 1/9, ark. nr 44, w ramach inwestycji pn. „Budowa boiska wielofunkcyjnego Zadanie I pełnowymiarowe boisko piłkarskie z zapleczem”, a w szczególności: a) budowę żelbetowego skateparku o nieregularnym kształcie zbliżonym do trapezu zawierającym trzy poziomy przeznaczone do jazdy na rolkach, deskorolkach, hulajnogach oraz rowerach BMX, b) wyposażenie w elementy skateingowe wykonane z prefabrykatów żelbetowych i w technologii DST, wykonane w technologii firm wykonujących tego typu elementy, c) budowa odwodnienia skateparku grawitacyjnego na otaczający teren, d) budowę utwardzenia nawierzchni chodników, placów i dojść do skateparku, e) budowa oświetlenia zewnętrznego, f) wyposażenie skateparku w niezbędna poręcze i balustrady zabezpieczające, g) budowę terenów zielonych wraz z montażem ławek i koszy na śmieci, h) roboty ogólnobudowlane wynikające z zakresu zadania.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4. „Budowa zaplecza dla boisk sportowych wraz z salką fitness w Gorzkim Polu, obręb Jerzyn na działce nr 3/5”
Beschreibung: Przedsięwzięcie obejmuje budowę budynku zaplecza dla boisk sportowych wraz z salką fitness wraz z infrastrukturą techniczną, utwardzeniem terenu, 10 miejscami postojowymi, 1 miejscem postojowym dla niepełnosprawnych, zbiornikiem bezodpływowym na ścieki i fotowoltaiką w miejscowości Gorzkie Pole na działce nr 3/5, obręb Jerzyn, gmina Pobiedziska, a w szczególności: a) budowę budynku zaplecza dla boisk sportowych wraz instalacjami wewnętrznymi, b) budowę utwardzeń nawierzchni miejsc postojowych i wjazdu, c) budowę utwardzenia nawierzchni chodników, dojść do budynku, d) budowę sieci i przyłączy zewnętrznych kanalizacji sanitarnej, deszczowej i elektrycznej i oświetlenia zewnętrznego, e) budowa wewnętrznej instalacji elektrycznej, oświetlenia, zasilania urządzeń, instalacji fotowoltaicznej i niskich prądów, f) budowa wewnętrznych instalacji ogrzewania, kanalizacji sanitarnej instalacji wody zimnej i ciepłej, instalacji kotłowni, pompy ciepła, g) wyposażenie budynku zaplecza w sprzęty zawarte w przedmiarze robót (rozdział nr 10), h) budowę terenów zielonych wraz z montażem dwóch koszy na śmieci, i) wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku, j) budowę bezodpływowego zbiornika na ścieki, k) budowę miejsca na odpady z kontenerem na odpady zmieszane, l) roboty ogólnobudowlane wynikające z zakresu zadania.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212221 Bauarbeiten für Sportplätze
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5. „Rozbiórka części istniejącej oraz budowa nowej hali sportowej (dwie hale tenisowe łukowe oraz boisko do squasha) w Pobiedziskach przy ulicy Różanej, na działkach nr 4/20, 4/24, 4/34, 65 ark. nr 28, obręb Pobiedziska”
Beschreibung: Przedsięwzięcie obejmuje rozbiórkę części istniejącej oraz budowę nowej hali sportowej (dwie hale tenisowe łukowe oraz boiska do squasha) w Pobiedziskach przy ul. Różanej, na działkach nr 4/20, 4/24, 4/34, 65 ark. nr 28, a w szczególności: a) Rozbiórkę istniejącej hali sportowej, b) budowę nowych dwóch hal łukowych do tenisa ziemnego, boiska do squasha, hallu, kotłowni i zaplecza hali, c) wykonanie instalacji wewnętrznych (wodnej, kanalizacyjnej, elektrycznej, centralnego ogrzewania, deszczowej) d) wykonanie i montaż elementów małej architektury i wyposażenia hal e) budowa oświetlenia zewnętrznego, f) odbudowę terenów zielonych, g) roboty ogólnobudowlane wynikające z zakresu zadania.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6. „Budowa Centrum Rehabilitacji i Edukacji w rejonie ulicy Taczaka w Pobiedziskach, obręb Pobiedziska na działce nr 1/27, ark. nr 29 wraz z dostawą i montażem wyposażenia”
Beschreibung: Przedsięwzięcie obejmuje budowę Centrum Rehabilitacji i Edukacji w rejonie ulicy Taczaka w miejscowości Pobiedziska na działce nr 1/27, ark. nr 29 oraz zakup i montaż wyposażenia, w ramach zadania pn. „Budowa Infrastruktury Sportowo-Rehabilitacyjno-Edukacyjnej”, a w szczególności: a) budowę budynku użyteczności publicznej, który będzie pełnił funkcję Centrum rehabilitacji i edukacji . b) budowę utwardzeń nawierzchni miejsc postojowych i wjazdu, c) budowę utwardzenia nawierzchni chodników, dojść do budynku, d) budowę sieci i przyłączy zewnętrznych kanalizacji sanitarnej, deszczowej, wodnej i elektrycznej i oświetlenia zewnętrznego, e) budowa wewnętrznej instalacji elektrycznej, oświetlenia, zasilania urządzeń, instalacji fotowoltaicznej i niskich prądów, f) budowa wewnętrznych instalacji ogrzewania, kanalizacji sanitarnej instalacji wody zimnej i ciepłej, instalacji kotłowni, pomp ciepła, g) budowę terenów zielonych wraz ze skarpami i montażem elementów małej architektury z wyjątkiem parku zaznaczonego na planie zagospodarowania działki h) wykonanie instalacji fotowoltaicznych na dachu budynku, i) budowę zbiornika na deszczówkę, j) budowę miejsca na odpady z kontenerem na odpady zmieszane, k) roboty ogólnobudowlane wynikające z zakresu zadania, l) dostawa i montaż wyposażenia rehabilitacyjnego w części WTZ i ŚDS, m) dostawa i montaż specjalistycznego wyposażenia komfortki, n) dostawa i montaż wyposażenia Centrum Usprawnienia Leczniczego, o) dostawa i montaż wyposażenia kuchni (pomieszczenie nr 35 i 62) w części WTZ i ŚDS.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214100 Bauarbeiten für Kindergärten