3335-2026 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen – Accountantsdiensten EA2025-05
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAccountantsdiensten EA2025-05
BeschreibungEen Europese aanbesteding inzake het verrichten van Accountantsdiensten ten behoeve van Opdrachtgever De opdracht heeft betrekking op de wettelijk voorgeschreven werkzaamheden zoals onder andere: • De controle van de jaarrekening; • De interim-controle; • De controle op de verantwoording van Single Information Audit (SISA); • De controle op de verantwoording van de Wet Normering Topinkomens (WNT); • De natuurlijke advies functie. De in te dienen totaalprijs dient te liggen binnen de bandbreedte van € 70.000,- (de minimumprijs) tot en met € 105.000,- (de maximumprijs) voor de uitvoering van het totaal van de omschreven werkzaamheden per jaar.
Interne KennungEA2025-05
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
LosLOT-0000
TitelAccountantsdiensten
BeschreibungAccountantsdiensten Zie beschrijvend document
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenZie beschrijvend document
3335-2026 - Resultaat
Nederland – Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten – Accountantsdiensten EA2025-05
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Accountantsdiensten EA2025-05
Interne identificatiecode: EA2025-05
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Accountantsdiensten
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie beschrijvend document