333529-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Bauarbeiten – OBEC LHOTA - AUTOBUSOVÉ ZÁLIVY, PŘECHODY, CHODNÍKY
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOBEC LHOTA - AUTOBUSOVÉ ZÁLIVY, PŘECHODY, CHODNÍKY
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající ve výstavbě chodníků pro pěší podél průtahu silnice III/24417 v obci Lhota v délce cca 1 km. V současné době se podél průtahu nachází části zpevněných a nezpevněných ploch a chodníků, které netvoří ucelenou a zejména bezpečnou trasu pro pohyb pěších. Kromě chodníku pro pěší je součástí zakázky nasvětlení přechodu pro chodce, vybudování míst pro přecházení a autobusové zastávky.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung001