2. Verfahren
Verfahren
Titel: Busvervoer VOMEO en Promes
Beschreibung: Busvervoer voor schoolinstellingen betreft het georganiseerd personenvervoer waarbij een vervoerder leerlingen, studenten en eventueel begeleidend personeel van een onderwijsinstelling vervoert met een touringcar of vergelijkbaar voertuig. Het vervoer vindt plaats ten behoeve van excursies, studiereizen, sportdagen, culturele activiteiten, projectdagen of andere buitenschoolse programma’s die door de school worden georganiseerd. De indicatieve waarde van het busvervoer komt over een periode van vier jaar op EUR 1.168.000. Aan deze financiële waarde kan geen recht worden ontleend. De maximale raming wordt gesteld op EUR 1.500.000 exclusief btw. In de maximale raming is ten opzichte van de raming rekening gehouden met ongeveer 30% onvoorziene omstandigheden. Deze onvoorziene omstandigheden zien voornamelijk op de fluctuatie van leerlingaantallen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121000 Busse, 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst wenst een raamovereenkomst te sluiten met één (1) opdrachtnemer voor de looptijd van 2 jaar. Aanvullend kan de overeenkomst tweemaal met 1 jaar verlengd worden.