2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA WRAZ Z MONTAŻEM MOBILNEGO AGREGATU NA POTRZEBY WSSE W POZNANIU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego mobilnego agregatu prądotwórczego wraz z wyposażeniem: przyczepą samochodową, podłączeniem okablowania, podłączeniem uziemienia, serwisem początkowym. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę mobilnego agregatu prądotwórczego na potrzeby obiektów WSSE zlokalizowanych przy ul. Noskowskiego 21-23 oraz Libelta 36 w Poznaniu. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: • ułożenie okablowania. • przygotowanie uziemienia agregatu, • podłączenie w stacji transformatorowej, • dostawę i montaż zewnętrznego układu samoczynnego załączania rezerwy, • dostawę i montaż mobilnego agregatu prądotwórczego, • dostawę przyczepy samochodowej do przewozu agregatu • uruchomienie układu, • szkolenie wybranych pracowników Zamawiającego, • dostarczenie dokumentacji powykonawczej, • wykonywanie okresowych przeglądów gwarancyjnych agregatów prądotwórczych Wykonawca udzieli minimum 24 miesięcznej gwarancji na zrealizowany przedmiot zamówienia. Przedmiot dostawy nie może być prototypem, musi pochodzić z seryjnej produkcji oraz musi spełniać obowiązujące w Polsce normy i przepisy prawa, musi być fabrycznie nowy, wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych. Zamawiający przeprowadza niniejsze postępowanie w ramach realizacji zadań objętych Programem Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025–2026 i na zasadach jego realizacji. W przypadku niepozyskania środków na sfinansowanie niniejszego zamówienia postępowanie może zostać unieważnione na podstawie art. 257 ustawy PZP. Termin realizacji do 150 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy, nie później jednak niż do 27.11.2026 r. Ponadto Zamawiający informuje, że udziela zamówienia na dostawę agregatów prądotwórczych w częściach, stanowiących przedmiot odrębnych postępowań.
Interne Kennung: EA-ZP.272.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. W przedmiotowym postępowaniu komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się wyłącznie przy użyciu następujących środków komunikacji elektronicznej: 1) Platformy do obsługi postępowań przetargowych, dostępnej pod adresem: https://przetargi-wsse-poznan.ezamawiajacy.pl Szczegółowe informacje dotyczące środków komunikacji elektronicznej, przy użyciu których Zamawiający będzie komunikował się z Wykonawcami oraz wymagania techniczne dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej zostały określone w SWZ. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 108 ust. 1 pzp lub 109 ust. 1 pkt 4 pzp. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych art. 5k rozporządzenia Rady Unii Europejskiej 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego z dnia 15 kwietnia 2022 r. (Dz. U. z 2024 r., poz. 507 ze zm.). Ofertę należy złożyć za pomocą formularza systemowego udostępnionego na stronie prowadzonego postępowania na Platformie Zamawiającego, uzupełniając ją o wszystkie dokumenty wymagane w Specyfikacji Warunków Zamówienia. 5. Zestawienie dokumentów składających się na ofertę: 1) Formularz Ofertowy – wg wzoru Załącznika nr 1 do SWZ. 2) Wypełnione Zestawienie parametrów technicznych – według załącznik nr 2.1 do SWZ (przedmiotowy środek dowodowy); 3) dokumenty producenta, potwierdzające oferowane parametry w zakresie wymagań minimalnych. Przykładem takich dokumentów mogą być m.in.: specyfikacja techniczna, broszura informacyjna lub dane techniczne – wyłącznie producenta (przedmiotowy środek dowodowy). Wraz z ofertą Wykonawca jest zobowiązany złożyć: 1) oświadczenie w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (ESPD), o którym mowa w Rozdziale IX ust. 1 SWZ; 2) pełnomocnictwo do złożenia oferty, o ile prawo do podpisania oferty nie wynika z innych dokumentów złożonych wraz z ofertą; 4) oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia określonych w art. 5k Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego z dnia 15 kwietnia 2022 r. (Dz. U. z 2024 r., poz. 507 ze zm.) – wg wzoru Załącznika nr 6 do SWZ. 5) Oferta składana przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (w tym spółka cywilna) powinna również zawierać pełnomocnictwo udzielone przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia do reprezentowania ich w postępowaniu albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo dla pełnomocnika ustanowionego przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia powinno zawierać: a) oznaczenie postępowania, którego pełnomocnictwo dotyczy; b) oznaczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia; c) wskazanie pełnomocnika; d) zakres pełnomocnictwa; e) podpisy wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mobilny agregat prądotwórczy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ oraz w załączniku nr 2 do SWZ