See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na GTP pro střední a velké stavby pozemních komunikací 2025
Beschreibung: Na základě rámcové dohody bude zadavatel zadávat účastníkům rámcové dohody jednotlivé dílčí zakázky na služby, spočívající ve vyhotovení předběžných, podrobných nebo doplňkových geotechnických průzkumů staveb pozemních komunikací, dle aktuálních potřeb zadavatele.
Interne Kennung: 01ST-001292
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71351000 Geologische, geophysikalische und sonstige wissenschaftliche Prospektionstätigkeiten, 71351000 Geologische, geophysikalische und sonstige wissenschaftliche Prospektionstätigkeiten, 71351900 Geologische, ozeanografische und hydrologische Untersuchungen, 45111250 Bodenproben, 45120000 Versuchs- und Aufschlussbohrungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I/13 Krásná Studánka – Dětřichov, doplňující GTP
Beschreibung: Jedná se doplňující geotechnický průzkum dle doporučení závěrů podrobného geotechnického průzkumu zpracovaného společností AZ Consult, spol. s r.o., 2021. Tento podrobný geotechnický průzkum byl zpracován v minulách letech na základě závazného stanoviska EIA již jako součást dokumentace DÚR. Projekt doplňujícího průzkumu I/13 Krásná Studánka - Dětřichov byl zpracován společností Valbek, spol. s r.o. v 11/2025. Doplňující geotechnický průzkum bude respektovat jak výše zmíněné doporučené závěry podrobného geotechnického průzkumu, tak skutečnosti, které vyplynuly z odborného posouzení projektantů dokumentace DPS, která se nyní zpracovává. Výsledky průzkumu budou zahrnovat veškeré podrobnosti, které projektant dokumentace DPS potřebuje pro zdárné zpracování projektu k povolení stavby. Dohled nad realizací doplňujícího GTP bude vykonávat společnost Valbek, spol. s r.o.
Interne Kennung: 09PT-000125
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71351000 Geologische, geophysikalische und sonstige wissenschaftliche Prospektionstätigkeiten, 71351900 Geologische, ozeanografische und hydrologische Untersuchungen, 45111250 Bodenproben, 45120000 Versuchs- und Aufschlussbohrungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku z Prováděcích smluv, které budou uzavřeny s vybraným dodavatelem. Měření množství každé původní položky v Soupisu prací - výkazu výměr je vyhrazenou změnou závazku s výjimkou položek v Soupisu prací, u nichž je to výslovně uvedeno. Množství prací v takto vyhrazené změně se nezapočítává do limitu pro povolené změny dle § 222 ZZVZ.