2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie rozwiązania typu „Cyfrowy Bunkier” dla Centrum Informatycznego Uniwersytetu Gdańskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie rozwiązania typu „Cyfrowy Bunkier”, zwanego dalej „systemem”, dla Centrum Informatycznego Uniwersytetu Gdańskiego. 2. Kody Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 30233141 (nadmiarowa macierz niezależnych dysków RAID), 51612000-5 (usługi instalowania urządzeń do przetwarzania informacji). 3. Zamówienie obejmuje: 1) dostawę, wdrożenie oraz konfigurację systemu przez Wykonawcę, 2) przeszkolenie 3 wskazanych przez Zamawiającego osób, w zakresie monitorowania i zarządzania systemem. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w opisie przedmiotu zamówienia - załączniku nr 6 do SWZ. 5. Miejsce dostawy systemu: Uniwersytet Gdański, ul. prof. Marii Janion 7, 80-309 Gdańsk. 6. Zamawiający wymaga gwarancji na system na okres 60 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ. 7. Zamawiający wymaga, aby dostarczony system był fabrycznie nowy, nieużywany, wyprodukowany nie wcześniej niż 6 miesięcy przed datą dostawy. System musi pochodzić z legalnego źródła oraz być objęty oficjalnym wsparciem producenta, umożliwiającym korzystanie z aktualizacji, serwisu oraz pełnej funkcjonalności oferowanego rozwiązania. Wsparcie serwisowe musi być realizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w umowie i opisie przedmiotu zamówienia, w tym w miejscu instalacji u Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do weryfikacji pochodzenia urządzenia oraz jego uprawnień serwisowych na podstawie numerów seryjnych w systemach producenta.
Interne Kennung: 5B10.291.1.28.2026.AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51612000 Installation von Datenverarbeitungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001