See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sterowników do stacji pomiarowo-kontrolnej do komórki organizacyjnej Instytutu Rybactwa Śródlądowego im. Stanisława Sakowicza – Państwowy Instytut Badawczy
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa 30 sterowników do stacji pomiarowo-kontrolnej do komórki organizacyjnej Instytutu Rybactwa Śródlądowego im. Stanisława Sakowicza – Państwowy Instytut Badawczy. 2. Zamawiający wymaga aby dostarczony przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy. W celu uniknięcia wieloznaczności leksykalnej, Zamawiający informuje, iż pojęcie „fabrycznie nowy” tj. wytworzony (wyprodukowany) środek trwały który nie był używany przed nabyciem w jakiejkolwiek formie włącznie z jego częściami a także pochodzący z produkcji seryjnej i posiadający certyfikat CE. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi pochodzić z produkcji nie starszej niż 2023 r.
Interne Kennung: 45/2023/PN/MWP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42967000 Reglereinheit
5. Los
Los: LOT-0001