333772-2025 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa leków dla Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków dla Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków, albumin, środków kontrastowych do badań TK, płynów infuzyjnych, płynu do anestezji wziewnej, preparatów i sprzętu do żywienia drogą przewodu pokarmowego oraz mleka i preparatów odżywczych dla dzieci na potrzeby Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo – ilościową stanowią Załączniki od nr 2.1-2.29 do SWZ - formularze asortymentowo-cenowe, zamieszczone na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Zamówienie zostało podzielone na następujące części/pakiety zamówienia: Pakiet nr 1 – Dostawa leków – wg załącznika nr 2.1 do SWZ Pakiet nr 2 - Dostawa leków – wg załącznika nr 2.2 do SWZ; Pakiet nr 3 – Dostawa leków – wg załącznika nr 2.3 do SWZ; Pakiet nr 4 – Dostawa leków – wg załącznika nr 2.4 do SWZ; Pakiet nr 5 - Dostawa leków – wg załącznika nr 2.5 do SWZ; Pakiet nr 6 - Dostawa leków – wg załącznika nr 2.6 do SWZ; Pakiet nr 7 - Dostawa Albumin – wg załącznika nr 2.7 do SWZ; Pakiet nr 8 - Dostawa leków – wg załącznika nr 2.8 do SWZ; Pakiet nr 9 - Dostawa leków – wg załącznika nr 2.9 do SWZ; Pakiet nr 10 - Dostawa środków kontrastowych do badań TK – wg załącznika nr 2.10 do SWZ; Pakiet nr 11 - Dostawa leków – wg załącznika nr 2.11 do SWZ; Pakiet nr 12- Dostawa leków – wg załącznika nr 2.12 do SWZ; Pakiet nr 13 - Dostawa preparatów i sprzętu do żywienia drogą przewodu pokarmowego – wg załącznika nr 2.13 do SWZ; Pakiet nr 14 - Dostawa preparatów do żywienia drogą przewodu pokarmowego – wg załącznika nr 2.14 do SWZ; Pakiet nr 15 - Dostawa płynów do żywienia, roztworów koloidowych i leków anestetycznych – wg załącznika nr 2.15 do SWZ; Pakiet nr 16 - Dostawa płynów infuzyjnych – opakowanie stojące z dwoma zabezpieczonymi portami – wg załącznika nr 2.16 do SWZ; Pakiet nr 17 - Dostawa płynu do anestezji wziewnej – wg załącznika nr 2.17 do SWZ; Pakiet nr 18 – Dostawa sterylnej wody do nawilżania tlenu – wg załącznika nr 2.18 do SWZ; Pakiet nr 19 – Dostawa zbuforowanej Formaliny 10% - wg załącznika nr 2.19 do SWZ; Pakiet nr 20 – Dostawa mleka i preparatów odżywczych dla dzieci - wg załącznika nr 2.20 do SWZ; Pakiet nr 21 – Dostawa leków - wg załącznika nr 2.21 do SWZ; Pakiet nr 22 – Dostawa leków - wg załącznika nr 2.22 do SWZ; Pakiet nr 23 – Dostawa zieleni indocyjaninowej – wg załącznika nr 2.23 do SWZ; Pakiet nr 24 – Dostawa leków - wg załącznika nr 2.24 do SWZ; Pakiet nr 25 – Dostawa leków - wg załącznika nr 2.25 do SWZ; Pakiet nr 26 – Dostawa leków - wg załącznika nr 2.26 do SWZ; Pakiet nr 27 – Dostawa produktów żywnościowych specjalnego przeznaczenia medycznego – wg załącznika nr 2.27 do SWZ; Pakiet nr 28 - Dostawa leków - wg załącznika nr 2.28 do SWZ; Pakiet nr 29 - Dostawa płynów infuzyjnych - wg załącznika nr 2.29 do SWZ; Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, lecz nie dopuszcza składania ofert na wybrane pozycje w pakiecie. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 637088-2024
Interne Kennung: PN/6/2024/
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21 - Dostawa leków- wg załącznika nr 2.21 do SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków na potrzeby Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo – ilościową i wymagania jakościowe stanowi Załącznik nr 2.21 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Wykonawca zobowiązany jest do dostawy przedmiotu zamówienia wraz informacją zawierającą wskazanie producenta co do właściwości przedmiotu zamówienia, zasad bezpieczeństwa użytkowania i terminów ważności. Wymagania te muszą znajdować się na/w opakowaniu w formie ulotki (w zależności od produktu), zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i posiadać Deklaracje Zgodności oraz spełniać wymagania odpowiednich norm i przepisów, a w szczególności określonych w: a) Ustawie z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz.U. z 2024 r, poz. 686); b) Ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1938 ze zm.); c) ROZPORZĄDZENIU PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.
Interne Kennung: Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22 - Dostawa leków- wg załącznika nr 2.22 do SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków na potrzeby Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo – ilościową i wymagania jakościowe stanowi Załącznik nr 2.22 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Wykonawca zobowiązany jest do dostawy przedmiotu zamówienia wraz informacją zawierającą wskazanie producenta co do właściwości przedmiotu zamówienia, zasad bezpieczeństwa użytkowania i terminów ważności. Wymagania te muszą znajdować się na/w opakowaniu w formie ulotki (w zależności od produktu), zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i posiadać Deklaracje Zgodności oraz spełniać wymagania odpowiednich norm i przepisów, a w szczególności określonych w: a) Ustawie z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz.U. z 2024 r, poz. 686); b) Ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1938 ze zm.); c) ROZPORZĄDZENIU PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.
Interne Kennung: Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23 - Dostawa zieleni indocyjaninowej- wg załącznika nr 2.23 do SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa zieleni indocyjaninowej na potrzeby Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo – ilościową i wymagania jakościowe stanowi Załącznik nr 2.23 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Wykonawca zobowiązany jest do dostawy przedmiotu zamówienia wraz informacją zawierającą wskazanie producenta co do właściwości przedmiotu zamówienia, zasad bezpieczeństwa użytkowania i terminów ważności. Wymagania te muszą znajdować się na/w opakowaniu w formie ulotki (w zależności od produktu), zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i posiadać Deklaracje Zgodności oraz spełniać wymagania odpowiednich norm i przepisów, a w szczególności określonych w: a) Ustawie z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz.U. z 2024 r, poz. 686); b) Ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1938 ze zm.); c) ROZPORZĄDZENIU PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.
Interne Kennung: Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24 - Dostawa leków- wg załącznika nr 2.24 do SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków na potrzeby Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo – ilościową i wymagania jakościowe stanowi Załącznik nr 2.24 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Wykonawca zobowiązany jest do dostawy przedmiotu zamówienia wraz informacją zawierającą wskazanie producenta co do właściwości przedmiotu zamówienia, zasad bezpieczeństwa użytkowania i terminów ważności. Wymagania te muszą znajdować się na/w opakowaniu w formie ulotki (w zależności od produktu), zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i posiadać Deklaracje Zgodności oraz spełniać wymagania odpowiednich norm i przepisów, a w szczególności określonych w: a) Ustawie z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz.U. z 2024 r, poz. 686); b) Ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1938 ze zm.); c) ROZPORZĄDZENIU PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.
Interne Kennung: Pakiet 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25 - Dostawa leków- wg załącznika nr 2.25 do SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków na potrzeby Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo – ilościową i wymagania jakościowe stanowi Załącznik nr 2.25 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Wykonawca zobowiązany jest do dostawy przedmiotu zamówienia wraz informacją zawierającą wskazanie producenta co do właściwości przedmiotu zamówienia, zasad bezpieczeństwa użytkowania i terminów ważności. Wymagania te muszą znajdować się na/w opakowaniu w formie ulotki (w zależności od produktu), zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i posiadać Deklaracje Zgodności oraz spełniać wymagania odpowiednich norm i przepisów, a w szczególności określonych w: a) Ustawie z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz.U. z 2024 r, poz. 686); b) Ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1938 ze zm.); c) ROZPORZĄDZENIU PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.
Interne Kennung: Pakiet 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26 - Dostawa leków- wg załącznika nr 2.26 do SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków na potrzeby Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo – ilościową i wymagania jakościowe stanowi Załącznik nr 2.26 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Wykonawca zobowiązany jest do dostawy przedmiotu zamówienia wraz informacją zawierającą wskazanie producenta co do właściwości przedmiotu zamówienia, zasad bezpieczeństwa użytkowania i terminów ważności. Wymagania te muszą znajdować się na/w opakowaniu w formie ulotki (w zależności od produktu), zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i posiadać Deklaracje Zgodności oraz spełniać wymagania odpowiednich norm i przepisów, a w szczególności określonych w: a) Ustawie z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz.U. z 2024 r, poz. 686); b) Ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1938 ze zm.); c) ROZPORZĄDZENIU PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.
Interne Kennung: Pakiet 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27 - Dostawa produktów żywnościowych specjalnego przeznaczenia medycznego - wg załącznika nr 2.27 do SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów żywnościowych specjalnego przeznaczenia medycznego na potrzeby Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo – ilościową i wymagania jakościowe stanowi Załącznik nr 2.27 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Wykonawca zobowiązany jest do dostawy przedmiotu zamówienia wraz informacją zawierającą wskazanie producenta co do właściwości przedmiotu zamówienia, zasad bezpieczeństwa użytkowania i terminów ważności. Wymagania te muszą znajdować się na/w opakowaniu w formie ulotki (w zależności od produktu), zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i posiadać Deklaracje Zgodności oraz spełniać wymagania odpowiednich norm i przepisów, a w szczególności określonych w: a) Ustawie z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz.U. z 2024 r, poz. 686); b) Ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1938 ze zm.); c) ROZPORZĄDZENIU PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.
Interne Kennung: Pakiet 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28 - Dostawa leków - wg załącznika nr 2.28 do SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków na potrzeby Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo – ilościową i wymagania jakościowe stanowi Załącznik nr 2.28 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Wykonawca zobowiązany jest do dostawy przedmiotu zamówienia wraz informacją zawierającą wskazanie producenta co do właściwości przedmiotu zamówienia, zasad bezpieczeństwa użytkowania i terminów ważności. Wymagania te muszą znajdować się na/w opakowaniu w formie ulotki (w zależności od produktu), zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i posiadać Deklaracje Zgodności oraz spełniać wymagania odpowiednich norm i przepisów, a w szczególności określonych w: a) Ustawie z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz.U. z 2024 r, poz. 686); b) Ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1938 ze zm.); c) ROZPORZĄDZENIU PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.
Interne Kennung: Pakiet 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29 - Dostawa płynów infuzyjnych - wg załącznika nr 2.29 do SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa płynów infuzyjnych na potrzeby Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo – ilościową i wymagania jakościowe stanowi Załącznik nr 2.29 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Wykonawca zobowiązany jest do dostawy przedmiotu zamówienia wraz informacją zawierającą wskazanie producenta co do właściwości przedmiotu zamówienia, zasad bezpieczeństwa użytkowania i terminów ważności. Wymagania te muszą znajdować się na/w opakowaniu w formie ulotki (w zależności od produktu), zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i posiadać Deklaracje Zgodności oraz spełniać wymagania odpowiednich norm i przepisów, a w szczególności określonych w: a) Ustawie z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz.U. z 2024 r, poz. 686); b) Ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1938 ze zm.); c) ROZPORZĄDZENIU PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.
Interne Kennung: Pakiet 29