333779-2025 - Wettbewerb
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – Wywóz i zagospodarowanie komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 z terenu Oczyszczalni Ścieków Tychy- Urbanowice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wywóz i zagospodarowanie komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 z terenu Oczyszczalni Ścieków Tychy- Urbanowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na załadunku, wywozie oraz zagospodarowaniu w procesie R10, a także w procesach innych niż R10 i D5 (np. w procesie R3) komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 zgodnie z przepisami ustawy z dnia 14.12.2012r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023r. poz. 1587) i Ustawy Prawo Ochrony Środowiska z dnia 27 kwietnia 2001r. (t.j. Dz.U. z 2024 poz. 54) oraz zgodnie z zasadami wiedzy technicznej i obowiązującymi w tym zakresie przepisami. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz sposób jego wykonania określony jest w załączniku nr 9 do SWZ oraz w istotnych postanowieniach umowy (załącznik nr 8 do SWZ).
Interne Kennung: EU/MZ/osady/18/05/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001