2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup macierzy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja macierzy dyskowej wraz z oprogramowaniem zgodnie z wymaganiami Zamawiającego zawartymi w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik numer 1 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2. Warunki gwarancji i serwisu określone zostały w Załączniku Numer 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i w projekcie umowy stanowiącym Załącznik Numer 2 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia został sklasyfikowany zgodnie ze Wspólnym Słownikiem Zamówień (CPV): 30233000-1.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.