2. Verfahren
Verfahren
Titel: Belegde broodjes t.b.v. personeelscatering
Beschreibung: Opdrachtgever is op zoek naar één leverancier voor de levering van belegde broodjes en ten behoeve van het personeelsrestaurant en de vergader- en evenementenservice van het MUMC+. De initiële duur van de raamovereenkomst bedraagt vier (4) jaar met de mogelijkheid om de raamovereenkomst te verlengen door het Maastricht UMC+, voor de periode van twee (2) maal één (1) jaar. De maximale waarde van de raamovereenkomst bedraagt €2.250.000,- over de uiterste contracttermijn van zes (6) jaar.
Interne Kennung: 2025-003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15811511 Zubereitete Sandwiches
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: De levering van belegde broodjes ten behoeve van de personeelscatering
Beschreibung: Opdrachtgever is op zoek naar één leverancier voor de levering van belegde broodjes en ten behoeve van het personeelsrestaurant en de vergader- en evenementenservice van het MUMC+.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële duur van de raamovereenkomst bedraagt vier (4) jaar met de mogelijkheid om de raamovereenkomst te verlengen door het Maastricht UMC+, voor de periode van twee (2) maal één (1) jaar.