2. Verfahren
Verfahren
Titel: IT - polsbandprinters + verbruiksgoederen
Beschreibung: Het ziekenhuis zoekt een leverancier voor diverse polsbandjes voor de patiënten, alsook de bijhorende polsbandprinters. De polsbandjes zullen verschillende afmetingen en kleuren hebben, afhankelijk van de dragers (volwassenen, kinderen, pasgeborenen,...) Tijdens de looptijd van het contract (max. 8jr) dient de leverancier de polsbandprinters in bruikleen te voorzien.
Interne Kennung: PPP09K-3652/6214/AZD_25_401
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: AZD_25_401_1