333985-2026 - Ergebnis
Niederlande – Land- und forstwirtschaftliche Maschinen für die Bodenbearbeitung oder -bewirtschaftung – Levering, onderhoud en keuring Groenmaterieel
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLevering, onderhoud en keuring Groenmaterieel
BeschreibungHet doel van deze openbare aanbesteding is het aangaan van raamovereenkomsten met maximaal drie contractpartijen. Deze partijen dienen in staat te zijn (onderdelen van) groenmaterieel te leveren, onderhouden en keuren, zoals benodigd voor de groenvoorziening van Stark binnen de scope van de opdracht in de komende jaren. De verwachting is dat de komende 4 jaren ongeveer voor € 2.000.000 nodig is aan kosten voor levering, onderhoud en keuringen voor groenmaterieel. In de aanbestedingsleidraad staat vermeld hoe de onderlinge verhouding naar verwachting zal zijn.
Interne KennungRK.120326/EA
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16100000 Land- und forstwirtschaftliche Maschinen für die Bodenbearbeitung oder -bewirtschaftung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenVerlenging