334065-2025 - Ergebnis
Polen – Reinigungsdienste – Usługa utrzymania czystości obiektu ACSD PŁ Zatoka Sportu w Łodzi przy Al. Politechniki 10 latach 2025 - 2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa utrzymania czystości obiektu ACSD PŁ Zatoka Sportu w Łodzi przy Al. Politechniki 10 latach 2025 - 2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi polegającej na kompleksowym sprzątaniu i bieżącym utrzymaniu w należytej czystości i stanie higieniczno – sanitarnym obiektu Akademickiego Centrum Sportowo - Dydaktycznego Politechniki Łódzkiej „Zatoka Sportu" w Łodzi przy Al. Politechniki 10 w latach 2025 - 2027. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zasady jego realizacji określone zostały w załącznikach do specyfikacji.
Vorherige Bekanntmachung: 198685-2025
Interne Kennung: ACSD.262.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na mocy art. 441 ustawy Pzp. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z PRAWA OPCJI, którego realizacja polegać będzie na: 1) zlecaniu realizacji dodatkowych (okazjonalnych) usług sprzątania powierzchni albo pracy dodatkowego personelu serwisu dziennego (np. w czasie zawodów lub innych wydarzeń w obiekcie), do łącznej wartości nieprzekraczającej kwoty netto 85.000,00 PLN, 2) zwiększeniu zakresu sprzątania stałego do 5 % wartości zamówienia podstawowego netto w przypadku oddania do użytku nowych powierzchni użytkowych. Podstawą skorzystania z prawa opcji będzie złożenie oświadczenia woli przez Zamawiającego o skorzystaniu z tego prawa i zamiarze zlecenia usługi. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji rozliczenie tej części zamówienia nastąpi przy zastosowaniu cen jednostkowych brutto, wskazanych w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik do oferty Wykonawcy, tj. tak jak przy zamówieniu podstawowym. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.