2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hulp bij het huishouden voor de gemeenten Aalsmeer en Amstelveen
Beschreibung: De gemeenten Aalsmeer en Amstelveen zijn voornemens zo veel mogelijk raamovereenkomsten te sluiten met opdrachtnemers met betrekking tot het realiseren van Wmo-Hulp bij het huishouden in beide gemeenten. Om dit te realiseren voert de aanbestedende dienst bij deze inkoop een Europese openbare procedure uit voor Sociale en Andere Specifieke diensten zoals beschreven in de Aanbestedingswet 2012, laatstelijk gewijzigd in juli 2016. Deze aanbesteding kent een open house karakter. Iedere inschrijver die voldoet aan de gestelde voorwaarden, de selectie-eisen en onvoorwaardelijk akkoord gaat met de eisen zoals beschreven in het Programma van Eisen in bijlage 1 komt in aanmerking voor gunning en na een positieve verificatie voor een raamovereenkomst met de aanbestedende dienst. In 2024 kregen zo'n 730 Klanten van Aalsmeer HbH en zo'n 16 Klanten ontvingen HbH+. In 2024 kregen zo'n 2150 Klanten van Amstelveen HbH en zo'n 45 Klanten ontvingen HbH+. De omvang zal ca. 13.000.000 per jaar beslaan voor beide gemeenten.
Interne Kennung: I&A/2024/0146
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De gemeenten Aalsmeer en Amstelveen zijn voornemens zo veel mogelijk raamovereenkomsten te sluiten met opdrachtnemers met betrekking tot het realiseren van Wmo-Hulp bij het huishouden in beide gemeenten. Om dit te realiseren voert de aanbestedende dienst bij deze inkoop een Europese openbare procedure uit voor Sociale en Andere Specifieke diensten zoals beschreven in de Aanbestedingswet 2012, laatstelijk gewijzigd in juli 2016. Deze aanbesteding kent een open house karakter. Iedere inschrijver die voldoet aan de gestelde voorwaarden, de selectie-eisen en onvoorwaardelijk akkoord gaat met de eisen zoals beschreven in het Programma van Eisen in bijlage 1 komt in aanmerking voor gunning en na een positieve verificatie voor een raamovereenkomst met de aanbestedende dienst.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85323000 Kommunaler Gesundheitsdienst
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Gemeente Aalsmeer
Beschreibung: Perceel 1: Leveren van hulp bij het huishouden in de gemeente Aalsmeer In 2024 kregen zo'n 730 klanten Hbh en zo'n 16 klanten ontvingen Hbh+.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Raamovereenkomst met een looptijd van vier (4) jaar en een eenzijdige optie tot verlengen van twee (2) keer met (telkens) twee (2) jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Gemeente Amstelveen
Beschreibung: Perceel 2: Leveren van hulp bij het huishouden in de gemeente Amstelveen In 2024 kregen zo'n 2150 Klanten Hbh en zo'n 45 Klanten ontvingen Hbh+.
Interne Kennung: 2