2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem dla OSP w Kownaciskach
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem dla OSP w Kownaciskach. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia należy wykonać dostawę zabudowanego i wyposażonego, fabrycznie nowego (rok produkcji 2024 lub 2025) ciężkiego specjalnego samochodu ratowniczo - gaśniczego z układem napędowym 4x4, o minimalnych parametrach techniczno-użytkowych określonych w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. Pojazd musi być sprawny technicznie, bezpieczny, kompletny, gotowy do pracy oraz spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych. Wykonanie przedmiotu zamówienia i oddanie do użytku musi być zgodne ze wszystkimi aktami prawnymi właściwymi dla przedmiotu zamówienia oraz obowiązującymi normami dla tego rodzaju pojazdów. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: • odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. • być nowy i zgodny z obowiązującymi normami. • posiadać wyposażenie i komplet dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej. Pojazd musi posiadać najpóźniej w dniu odbioru techniczno- jakościowego ważne świadectwo dopuszczenia do użytkowania w ochronie przeciwpożarowej na terenie Polski wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnienia bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania ( Dz. U. z 2007r, Nr 143 poz. 1002 z późn. zm.).
Interne Kennung: OSP.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44480000 Diverse Brandschutzausrüstungen, 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem umowy jest zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem dla OSP w Kownaciskach. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia należy wykonać dostawę zabudowanego i wyposażonego, fabrycznie nowego (rok produkcji 2024 lub 2025) ciężkiego specjalnego samochodu ratowniczo - gaśniczego z układem napędowym 4x4, o minimalnych parametrach techniczno-użytkowych określonych w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. Pojazd musi być sprawny technicznie, bezpieczny, kompletny, gotowy do pracy oraz spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych. Wykonanie przedmiotu zamówienia i oddanie do użytku musi być zgodne ze wszystkimi aktami prawnymi właściwymi dla przedmiotu zamówienia oraz obowiązującymi normami dla tego rodzaju pojazdów. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: • odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. • być nowy i zgodny z obowiązującymi normami. • posiadać wyposażenie i komplet dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej. Pojazd musi posiadać najpóźniej w dniu odbioru techniczno- jakościowego ważne świadectwo dopuszczenia do użytkowania w ochronie przeciwpożarowej na terenie Polski wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnienia bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania ( Dz. U. z 2007r, Nr 143 poz. 1002 z późn. zm.).
Menge: 1 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak opcji