2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie wywozu i zagospodarowania odpadów komunalnych na terenie gminy Jordanów Śląski w okresie od 01.01.2026r. - 31.12.2026r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z odbiorem i zagospodarowaniem odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Jordanów Śląski jak również z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) i innych miejsc publicznych, w tym ich transport do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych, a także dystrybucja worków na odpady komunalne zbierane selektywnie. Usługa będzie świadczona w okresie od dnia 01 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. W ofercie należy uwzględnić, oprócz nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, niżej wymienione obiekty: 1) Publiczna Szkoła Podstawowa w Jordanowie Śląskim, 2) Urząd Gminy Jordanów Śląski, 3) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jordanowie Śląskim, 4) komunalną oczyszczalnię ścieków w Jordanowie Śląskim, 5) firmy i zakłady pracy (podmioty gospodarcze) działające na terenie Gminy Jordanów Śląski. Zamawiający szacuje, że: - liczba mieszkańców gminy Jordanów Śląski wynosi 3 154 osób, - liczba uczniów oraz nauczycieli wraz z personelem pomocniczym w Publicznej Szkole Podstawowej – ok. 400 osób, - liczba osób zatrudnionych w budynku administracyjnym Urzędu Gminy - 20 osób, - liczba osób zatrudnionych w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej - 6 osób, - ilość podmiotów prowadzących działalność gospodarczą na terenie Gminy Jordanów Śląski – 40 (może ulec zmianie). Zakres zamówienia obejmuje: 1) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Jordanów Śląski oraz ich trans-port - od wszystkich mieszkańców i z obiektów niezamieszkałych a także z niżej wymienionych obiektów: a) Publicznej Szkoły Podstawowej w Jordanowie Śląskim, b) Urzędu Gminy Jordanów Śląski, c) Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jordanowie Śląskim, d) komunalnej oczyszczalni ścieków w Jordanowie Śląskim, e) firm i zakładów pracy (podmioty gospodarcze) działających na terenie Gminy Jordanów Śląski, 2) Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych gromadzonych na PSZOK, 3) Wyposażenie przez cały okres obowiązywania umowy na świadczenie usługi, wskazanych przez Zamawiającego nieruchomości w worki do segregacji odpadów komunalnych; 4) Wyposażenie przez cały okres obowiązywania umowy na świadczenie usługi, wskazanych przez Zamawiającego miejsc użyteczności publicznej (place zabaw i boiska) w zestawy koszy do segregacji odpadów, o pojemności 120 l, uwzględniające wybrane frakcje: plastik i metale, szkło, papier, odpowiednio oznaczone. Przewidywana ilość zestawów: 18. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z tych pojemników; 5) Okres zamówienia: od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. PRZEWIDYWANA ILOŚĆ ODPADÓW KOMUNALNYCH DO ODBIORU OD MIESZKAŃCÓW W OKRESIE TRWANIA ZAMÓWIENIA – 1 300,000 Mg, W TYM PRZEWIDYWANA ILOŚĆ ODPADÓW KOMUNALNYCH DO ODBIORU Z PUNKTU SELEKTYWNEJ ZBIÓRKI ODPADÓW KOMUNALNYCH ZNAJDUJĄCYM SIĘ W JORDANOWIE ŚLĄSKIM – 160,00 Mg. SZACOWANA ILOŚĆ ODPADÓW KOMUNALNYCH DO ODBIORU W RAMACH REALIZACJI PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, WYNOSI 1460,00 MG (+/-10%).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511300 Müllsammlung, 90511200 Einsammeln von Hausmüll
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z odbiorem i zagospodarowaniem odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Jordanów Śląski jak również z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) i innych miejsc publicznych, w tym ich transport do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych, a także dystrybucja worków na odpady komunalne zbierane selektywnie. Usługa będzie świadczona w okresie od dnia 01 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. Zakres zamówienia obejmuje: 1) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Jordanów Śląski oraz ich trans-port - od wszystkich mieszkańców i z obiektów niezamieszkałych a także z niżej wymienionych obiektów: a) Publicznej Szkoły Podstawowej w Jordanowie Śląskim, b) Urzędu Gminy Jordanów Śląski, c) Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jordanowie Śląskim, d) komunalnej oczyszczalni ścieków w Jordanowie Śląskim, e) firm i zakładów pracy (podmioty gospodarcze) działających na terenie Gminy Jordanów Śląski, 2) Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych gromadzonych na PSZOK, 3) Wyposażenie przez cały okres obowiązywania umowy na świadczenie usługi, wskazanych przez Zamawiającego nieruchomości w worki do segregacji odpadów komunalnych; 4) Wyposażenie przez cały okres obowiązywania umowy na świadczenie usługi, wskazanych przez Zamawiającego miejsc użyteczności publicznej (place zabaw i boiska) w zestawy koszy do segregacji odpadów, o pojemności 120 l, uwzględniające wybrane frakcje: plastik i metale, szkło, papier, odpowiednio oznaczone. Przewidywana ilość zestawów: 18. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z tych pojemników; 5) Okres zamówienia: od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji wznowień