334141-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Versicherungen – Pojištění motorových vozidel města Žďár nad Sázavou
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPojištění motorových vozidel města Žďár nad Sázavou
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytnutí služeb spočívající v havarijním pojištění a pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla podle zákona č. 168/1999 Sb., o pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla) města Žďár nad Sázavou včetně jím založených a zřízených organizací, a to na období 48 měsíců.
Interne KennungDBID 1282
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens§ 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
5. Los
LosLOT-0002
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytnutí služeb spočívající v havarijním pojištění a pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla podle zákona č. 168/1999 Sb., o pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla) města Žďár nad Sázavou včetně jím založených a zřízených organizací, a to na období 48 měsíců 01.07.2026 do 30.06.2030.
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy v případě budoucí změny hodnoty pojištěného majetku, pořízení dalšího majetku, úpravy limitů a sublimitů dle potřeb Zadavatele, individuální pojištění (majetkové či odpovědnostní) v rozsahu nad rámec pojistné smlouvy nebo rozšíření pojistného krytí dle pojistné smlouvy podepsané v návaznosti na výše uvedený předmět veřejné zakázky, a to v souladu se změnou svého pojistného zájmu. Podle tohoto ustanovení ZZVZ lze také uplatnit změnu doby plnění. Podrobnosti jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.