2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup do zbiorów Muzeum albumu prac artystycznych byłego więźnia Auschwitz Alfreda Kantora
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż prawa własności oraz przeniesienie autorskich praw majątkowych do: 1. Kompletnego, oprawionego, oryginalnego, opatrzonego przypisami/adnotacjami graficznego dziennika Alfreda Kantora, pt. „Terezin, Auschwitz, Schwarzheide” („Dziennik”) w oryginalnych oprawkach, z oryginalnymi stronami tytułowymi, liczącym 127 stron z ręcznie wykonanymi akwarelą i tuszem rysunki oraz adnotacjami i podpisami w języku angielskim i czeskim, fotografiami, ręcznie narysowanymi mapami, oryginalnymi pocztówkami i dokumentami. Wymiary: 23.5 x 17.5 cm; każda ze stron ok. 22 x 17 cm; rysunki na cała stronę ok. 15 x 13.5 cm i podwójne rysunki na stronie od 7.5 x 11cm (najmniejsze) do 13 x 16 cm (największy), zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Zaproszenia do negocjacji. 2. Dodatkowych prac artystycznych autorstwa Alfreda Kantora nie zawartych w Dzienniku: akwa-reli oraz szkiców na dwunastu (12) oddzielnych arkuszach, niektóre arkusze zawierają kilka rysunków, większość z adnotacjami na awersie lub rewersie strony. Wszystkie po pełnej konserwacji i zdigitalizowane, zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Zaproszenia do negocjacji. 3. Archiwaliów gromadzonych w latach 1942-1945, po renowacji i zdigitalizowanych, zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: PMAB.OP.261.12.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37820000 Kunstbedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92311000 Kunstwerke
5. Los
Los: LOT-0001