2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części zamiennych do obudów ścianowych typu KW/ZRP dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny - nr grupy 295-27-17
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do obudów ścianowych typu KW/ZRP dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny. Rodzaj i ilości szczegółowo określono w Formularzu Ofertowym, który stanowi Załącznik Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 512600178
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43140000 Mobile hydraulische Grubenausbausysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Stojaki hydrauliczne dwuteleskopowe