334199-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten – Ověření, kalibrace, oprava a servis měřičů tepla a komponentů ze sestav měřičů tepla, vodoměrů a průtokoměru kondenzátu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOvěření, kalibrace, oprava a servis měřičů tepla a komponentů ze sestav měřičů tepla, vodoměrů a průtokoměru kondenzátu
BeschreibungPředmětem této zakázky je zajištění výběru dodavatele či dodavatelů, kteří budou provádět ověření, kalibraci, opravu a servis měřičů tepla a komponentů ze sestav měřičů tepla a chladu, vodoměrů a měřičů průtokoměru kondenzátu.
Interne KennungOvěření, kalibrace, oprava a servis měřičů tepla a komponentů ze sestav měřičů tepla, vodoměrů a průtokoměru kondenzátu
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. část: Zajištění služeb pro technologii výrobce Kamstrup
BeschreibungPředmětem této zakázky je zajištění výběru dodavatele, který bude provádět ověření, kalibraci, opravu a servis měřičů tepla a komponentů ze sestav měřičů tepla a chladu a měřičů průtokoměru kondenzátu.
Interne KennungZajištění služeb pro technologii výrobce Kamstrup
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si dle § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění části veřejné zakázky, a to v případě kdy uzavřená smlouva o dílo s vybraným dodavatelem bude ukončena a) dohodou smluvních stran, b) výpovědí, c) odstoupením od smlouvy, d) odstoupením od smlouvy z důvodů dle § 223 odst. 2 ZZVZ, e) z důvodu zániku závazku pro následnou nemožnost plnění, f) zánikem právnické osoby bez právního nástupce, g) v důsledku právního nástupnictví v souvislosti s přeměnou dodavatele, jeho smrtí nebo převodem jeho závodu, popřípadě části závodu, h) v případě zániku účasti některého z dodavatelů v případě společné účasti dodavatelů dle § 82 ZZVZ, i) v případě prohlášení insolvence na dodavatele, vstupu dodavatele do likvidace, vydání rozhodnutí o úpadku na dodavatele, nařízení nucené správy podle jiného právního předpisu na dodavatele nebo nastane-li u dodavatele obdobná situace podle právního řádu země jeho sídla, j) v důsledku zániku právnické osoby nebo smrti fyzické osoby, která je jinou osobou, prostřednictvím níž prokazoval dodavatel splnění kvalifikace dle § 83 ZZVZ.
LosLOT-0003
Titel3. část: Zajištění služeb pro technologie ostatních výrobců
BeschreibungPředmětem této zakázky je zajištění výběru dodavatele, který bude provádět ověření, kalibraci, opravu a servis měřičů tepla a komponentů ze sestav měřičů tepla a chladu, vodoměrů a měřičů průtokoměru kondenzátu.
Interne KennungZajištění služeb pro technologie ostatních výrobců
LosLOT-0002
Titel2. část: Zajištění služeb pro technologii výrobce LandysGyr
Interne KennungZajištění služeb pro technologii výrobce LandysGyr