2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa MARCULE w roku 2024 (II postępowanie powtórzone)”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz turystycznego zagospodarowania lasu, prac szkółkarskich oraz nasiennictwa i selekcji do wykonania na terenie Nadleśnictwa Marcule w roku 2024.
Interne Kennung: SA.270.34.2023.NM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Pakiet I - Gospodarka leśna w leśnictwach RUDA, PODRZECZE, MICHAŁÓW
Beschreibung: Pakiet I – leśnictwa: RUDA, PODRZECZE, MICHAŁÓW – obejmujący prace z zakresu: hodowli lasu, ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, ochrony przeciwpożarowej, ochrony przyrody, nasiennictwa i selekcji