2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 2 serwerów i macierzy dyskowej dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie w ramach projektu Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności pn. „Cyberbezpieczny Urząd – Podniesienie standardów cyberbezpieczeństwa Wojewody Małopolskiego i jednostek podległych”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz wniesienie 2 serwerów i macierzy dyskowej w siedzibie Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie przy ul. Prądnickiej 76 w Krakowie, o minimalnych dopuszczalnych parametrach zawartych w Opisie Przedmiotu Zamówienia. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności pn. „Cyberbezpieczny Urząd – Podniesienie standardów cyberbezpieczeństwa Wojewody Małopolskiego i jednostek podległych”. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: - 1 część: serwer – 2 szt. - 2 część: macierz dyskowa – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały określone w załącznikach do SWZ: załącznik nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia, załącznik nr 2 do SWZ - projektowane postanowienia umowy (wzór umowy). Przedmiot dostawy został wyspecyfikowany w formularzu ofertowym, którego wzór stanowi załącznik nr 3 do SWZ. 3. Oznaczenie przedmiotu zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): - 1 część: serwer – 2 szt. główny przedmiot: 30200000-1: Urządzenie komputerowe, dodatkowe przedmioty: 30233000-1: Urządzenia do przechowywania i odczytu danych, 48821000-9: Serwery sieciowe, 48822000-6: Serwery komputerowe. - 2 część: macierz dyskowa – 1 szt. główny przedmiot: 30200000-1: Urządzenie komputerowe, dodatkowe przedmioty: 30233000-1: Urządzenia do przechowywania i odczytu danych. 4. W prowadzonym postępowaniu, w oparciu o art. 139 ust. 1 w związku z art. 139 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny złożonych ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, opisanych w rozdziale VIII SWZ. 5. Zamawiający, zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, zastrzega możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver, 48822000 Computerserver, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I zamówienia - dostawa 2 serwerów dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie w ramach projektu Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności pn. „Cyberbezpieczny Urząd – Podniesienie standardów cyberbezpieczeństwa Wojewody Małopolskiego i jednostek podległych”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w części I jest dostawa oraz wniesienie 2 serwerów w siedzibie Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie przy ul. Prądnickiej 76 w Krakowie, o minimalnych dopuszczalnych parametrach zawartych w Opisie Przedmiotu Zamówienia. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu pn. „Cyberbezpieczny Urząd – Podniesienie standardów cyberbezpieczeństwa Wojewody Małopolskiego i jednostek podległych”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały określone w załącznikach do SWZ: załącznik nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia, załącznik nr 2 do SWZ - projektowane postanowienia umowy (wzór umowy) . Przedmiot dostawy został wyspecyfikowany w formularzu ofertowym, którego wzór stanowi załącznik nr 3 do SWZ. 3. Oznaczenie przedmiotu zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): główny przedmiot: 30200000-1: Urządzenie komputerowe, dodatkowe przedmioty: 30233000-1: Urządzenia do przechowywania i odczytu danych, 48821000-9: Serwery sieciowe, 48822000-6: Serwery komputerowe. 4. Termin związania ofertą upływa dnia 25 sierpnia 2026 r. 5. Zamówienie jest finansowane ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności pn. „Cyberbezpieczny Urząd – Podniesienie standardów cyberbezpieczeństwa Wojewody Małopolskiego i jednostek podległych”. Priorytet C3 Cyberbezpieczeństwo, Działanie C3.1.1. Cyberbezpieczeństwo – CyberPL nr naboru KPOD.05.10-CR.01-001/24. 6. W prowadzonym postępowaniu, w oparciu o art. 139 ust. 1 w związku z art. 139 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny złożonych ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, opisanych w rozdziale VIII SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część II zamówienia - dostawa oraz wniesienie macierzy dyskowej dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie w ramach projektu Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności pn. „Cyberbezpieczny Urząd – Podniesienie standardów cyberbezpieczeństwa Wojewody Małopolskiego i jednostek podległych”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w części II jest dostawa oraz wniesienie 1 szt. macierzy dyskowej w siedzibie Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie przy ul. Prądnickiej 76 w Krakowie, o minimalnych dopuszczalnych parametrach zawartych w Opisie Przedmiotu Zamówienia. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu pn. „Cyberbezpieczny Urząd – Podniesienie standardów cyberbezpieczeństwa Wojewody Małopolskiego i jednostek podległych”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały określone w załącznikach do SWZ: załącznik nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia, załącznik nr 2 do SWZ - projektowane postanowienia umowy (wzór umowy). Przedmiot dostawy został wyspecyfikowany w formularzu ofertowym, którego wzór stanowi załącznik nr 3 do SWZ. 3. Oznaczenie przedmiotu zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): główny przedmiot: 30200000-1: Urządzenie komputerowe, dodatkowe przedmioty: 30233000-1: Urządzenia do przechowywania i odczytu danych. 4. Termin związania ofertą upływa dnia 25 sierpnia 2026 r. 5. Zamówienie jest finansowane ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności pn. „Cyberbezpieczny Urząd – Podniesienie standardów cyberbezpieczeństwa Wojewody Małopolskiego i jednostek podległych”. Priorytet C3 Cyberbezpieczeństwo, Działanie C3.1.1. Cyberbezpieczeństwo – CyberPL nr naboru KPOD.05.10-CR.01-001/24. 6. W prowadzonym postępowaniu, w oparciu o art. 139 ust. 1 w związku z art. 139 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny złożonych ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, opisanych w rozdziale VIII SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte