334246-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Straßeninstandhaltungsfahrzeuge – Pořízení výměnných nástaveb na stávající podvozky nákladních automobilů pro letní údržbu komunikací
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPořízení výměnných nástaveb na stávající podvozky nákladních automobilů pro letní údržbu komunikací
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je pořízení 4ks výměnných nástaveb na stávající podvozky nákladních automobilů pro letní údržbu komunikací. Požadavky zadavatele jsou podrobně vymezeny v Příloze č. 3A a č. 3B – Technická specifikace. Požadavky na provedení a technické parametry vozidel s nástavbami jsou pro dodavatele minimální a závazné. Pokud bude účastníkem navrženo odlišné provedení s nevyhovujícími parametry nebo s neúplnou výbavou, vyhrazuje si zadavatel právo tuto nabídku z dalšího posuzování vyloučit. Účastník může nabídnout výrobky s vyššími technickými parametry, než jsou stanovená minima, nesmí ale překročit požadavky zadavatele na maximální hodnoty plnění, pokud jsou vymezeny. Zadavatel požaduje takové technické, funkční a legislativní provedení výměnných nástaveb, které umožní jejich bezproblémovou montáž na podvozky uvedené v Příloze č. 3A a č. 3B – Technická specifikace a následný provoz na pozemních komunikacích při zajišťování silniční údržby bez překročení technických možností stávajících podvozků (např. výkonu motoru a zatížení náprav při dodržení všech platných legislativních podmínek). Tento požadavek doloží tabulkovým výpočtem zatížení vozidla v členění – zatížení na jednotlivé nápravy a pro vozidlo celkem, a to pro každý podvozek a nástavbu s komentářem výpočtu a prohlášením. Dodavatel v nabídce předloží Technickou dokumentaci nabízených nástaveb za účelem kontroly požadovaných parametrů. Pro nástavby předpokládá zadavatel rozsah ročního proběhu do cca. 1 000 provozních hodin. Nástavby musí být dodány v plně funkčním stavu, nové, originální, nerepasované a musí odpovídat veškerým předpisům a normám platným pro tuto kategorii vozidel (nástaveb) vč. jejich schválení pro provoz v ČR. Účastníkem navrhované provedení nástaveb musí být z hlediska technického řešení, pracovní kapacity a systému připojení jednotlivého pracovního nářadí v souladu s legislativními a technickými podmínkami. Spojením vozidla a nástavby nesmí dojít k vzájemnému omezení funkčnosti pro jednotlivé komponenty sestavy (nástavba/podvozek).
Interne Kennung9001/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144400 Straßeninstandhaltungsfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34210000 Fahrzeugkarosserien
5. Los
LosLOT-0001