2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mechanizmów ochrony - szyfrowanie bazy danych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mechanizmów ochrony - szyfrowanie bazy danych- szczegółowo opisana w załączniku nr 1 i 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 274654-2026
Interne Kennung: ZP.261.31.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę i wdrożenie mechanizmów szyfrowania baz danych, stanowiących kluczowy element infrastruktury bezpieczeństwa informatycznego Zamawiającego. Realizacja zamówienia jest istotnym elementem działań związanych z podniesieniem poziomu ochrony danych w ramach projektu KPO. Wdrożenie systemu szyfrowania wymaga m.in. konfiguracji mechanizmów kryptograficznych, integracji z istniejącą infrastrukturą bazodanową oraz przeprowadzenia testów i uruchomienia środowiska produkcyjnego, co wymaga odpowiedniego czasu realizacji. Dotychczas przeprowadzone postępowanie nie doprowadziło do wyboru wykonawcy. Jedyna firma, która złożyła dokumenty, wypełniła je sposób niepoprawny, co w sposób niezależny od Zamawiającego spowodowało skrócenie czasu dostępnego na realizację zamówienia. W tej sytuacji skrócenie terminu składania ofert jest niezbędne, aby umożliwić wybór wykonawcy w czasie pozwalającym na prawidłową realizację umowy oraz zakończenie projektu w wymaganym terminie.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001