See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitbating van de zweminfrastructuur aan Bonapartedok
Beschreibung: Uitbating van de zweminfrastructuur aan Bonapartedok
Interne Kennung: GAC_2025_03807
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92610000 Betrieb von Sportanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GAC_2025_03807 - 1
Interne Kennung: 1