334340-2025 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Wykonanie robót budowlanych związanych z rozbudową budynku Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie robót budowlanych związanych z rozbudową budynku Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest wykonanie robót budowlanych związanych z rozbudowa budynku Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu. Planowany zakres robót obejmuje wykonanie prac związanych z realizacją „stanu surowego zamkniętego”. Przedmiot zamówienia wynika bezpośrednio z wielobranżowych projektów budowlanych, technicznych oraz wykonawczych i obejmuje wykonanie poniższego zakresu prac w celu realizacji stanu surowego: 1. Wykonanie robót rozbiórkowych i wyburzeniowych, wraz z utylizacją odpadów budowlanych. 2. Wykonanie pomiarów geodezyjnych i wytyczenia obiektu w terenie. 3. Wykonanie robót ziemnych z wykonaniem wykopu pod konstrukcję budynku wraz z wymianą gruntu. 4. Wykonanie instalacji podposadzkowych pod płytą fundamentową z podejściami wyprowadzonymi ponad poziom płyty wraz z zaślepieniem podejść korkami. 5. Wykonanie instalacji uziemienia oraz połączeń wyrównawczych zlokalizowanych w płycie. 6. Wykonanie robót fundamentowych związanych z budową płyty fundamentowej oraz fundamentów przewiązki. 7. Wykonanie izolacji fundamentów oraz ścian i słupów ponad poziom terenu. 8. Wykonanie elementów żelbetowych konstrukcji budynku oraz przewiązką, z pozostawieniem otworów oraz przepustów instalacyjnych w elementach konstrukcyjnych takich jak stropy żelbetowe (lokalizacja otworów oraz przepustów wg. projektów branżowych). 9. Wykonanie murowanych ścian budynku wraz z przewiązką. 10. Wykonanie drewnianych konstrukcji: dach przewiązki oraz stropodach nad salą audytoryjną. 11. Wykonanie warstw dachowych oznaczonych wg dokumentacji projektowej symbolami: D1, D4 z wyłączeniem sufitu akustycznego dla warstwy D1 oraz z wyłączeniem sufitu podwieszanego dla warstwy D4. 12. Dla stropodachu oznaczonego symbolem D1 należy wykonać obróbki blacharskie wraz z orynnowaniem i montażem rur spustowych w strefie okapowej, należy również wykonać wywinięcie membrany na zamontowaną izolację termiczną od wewnętrznej strony ściany attykowej. Wywinięcie wykonać za krawędź zewnętrzną ściany attykowej. 13. Dla dachu oznaczonego symbolem D4 należy wykonać obróbki blacharskie wraz z orynnowaniem i montażem rur spustowych. W strefie przyściennej przed montażem obróbek blacharskich, na ścianie nowo projektowanego budynku należy wykonać montaż izolacji termicznej wraz z wyprawą tynkarską oraz montażem parapetów zewnętrznych dla trzech sztuk stolarki okiennej zewnętrznej. Ścianę attykową na której będzie wykonana izolacja termiczna w szczycie należy zakończyć obróbką blacharską zabezpieczającą izolację termiczną. 14. Wykonanie otworów przelewowych zlokalizowanych w ścianach attykowych zlokalizowanych bezpośrednio nad żelbetową płytą stropodachu. 15. Wykonanie montażu stolarki i ślusarki zewnętrznej. 16. Uporządkowanie terenu wokół budynku wraz z niwelacją gruntu. 17. Wykonanie i przekazanie dokumentacji powykonawczej dla wykonanego stanu prac. Na szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, stanowiący integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia, opisujący zakres wykonywanych robót będących przedmiotem zamówienia składają się: - projekty budowlane, - projekty techniczne, - projekty wykonawcze, - specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiOR), - przedmiary robót, Dokumentacja wykonawcza udostępniona przez Zamawiającego nie zawiera projektu warsztatowego konstrukcji z drewna klejonego. Wykonanie projektu konstrukcji dachu z drewna klejonego wraz z elementami montażowymi leży po stronie Wykonawcy. W przypadku zmian nieistotnych w odniesieniu do dokumentacji projektowej, koniecznych do wykonania podczas realizacji przedmiotowego etapu „stanu surowego” Wykonawca zobowiązany jest we własnym zakresie zaktualizować projekty techniczne oraz wykonawcze i po zakończeniu etapu przekazać je Zamawiającemu.
Interne Kennung: ZP.382-17/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest wykonanie robót budowlanych związanych z rozbudowa budynku Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu. Planowany zakres robót obejmuje wykonanie prac związanych z realizacją „stanu surowego zamkniętego”. Przedmiot zamówienia wynika bezpośrednio z wielobranżowych projektów budowlanych, technicznych oraz wykonawczych i obejmuje wykonanie poniższego zakresu prac w celu realizacji stanu surowego: 1. Wykonanie robót rozbiórkowych i wyburzeniowych, wraz z utylizacją odpadów budowlanych. 2. Wykonanie pomiarów geodezyjnych i wytyczenia obiektu w terenie. 3. Wykonanie robót ziemnych z wykonaniem wykopu pod konstrukcję budynku wraz z wymianą gruntu. 4. Wykonanie instalacji podposadzkowych pod płytą fundamentową z podejściami wyprowadzonymi ponad poziom płyty wraz z zaślepieniem podejść korkami. 5. Wykonanie instalacji uziemienia oraz połączeń wyrównawczych zlokalizowanych w płycie. 6. Wykonanie robót fundamentowych związanych z budową płyty fundamentowej oraz fundamentów przewiązki. 7. Wykonanie izolacji fundamentów oraz ścian i słupów ponad poziom terenu. 8. Wykonanie elementów żelbetowych konstrukcji budynku oraz przewiązką, z pozostawieniem otworów oraz przepustów instalacyjnych w elementach konstrukcyjnych takich jak stropy żelbetowe (lokalizacja otworów oraz przepustów wg. projektów branżowych). 9. Wykonanie murowanych ścian budynku wraz z przewiązką. 10. Wykonanie drewnianych konstrukcji: dach przewiązki oraz stropodach nad salą audytoryjną. 11. Wykonanie warstw dachowych oznaczonych wg dokumentacji projektowej symbolami: D1, D4 z wyłączeniem sufitu akustycznego dla warstwy D1 oraz z wyłączeniem sufitu podwieszanego dla warstwy D4. 12. Dla stropodachu oznaczonego symbolem D1 należy wykonać obróbki blacharskie wraz z orynnowaniem i montażem rur spustowych w strefie okapowej, należy również wykonać wywinięcie membrany na zamontowaną izolację termiczną od wewnętrznej strony ściany attykowej. Wywinięcie wykonać za krawędź zewnętrzną ściany attykowej. 13. Dla dachu oznaczonego symbolem D4 należy wykonać obróbki blacharskie wraz z orynnowaniem i montażem rur spustowych. W strefie przyściennej przed montażem obróbek blacharskich, na ścianie nowo projektowanego budynku należy wykonać montaż izolacji termicznej wraz z wyprawą tynkarską oraz montażem parapetów zewnętrznych dla trzech sztuk stolarki okiennej zewnętrznej. Ścianę attykową na której będzie wykonana izolacja termiczna w szczycie należy zakończyć obróbką blacharską zabezpieczającą izolację termiczną. 14. Wykonanie otworów przelewowych zlokalizowanych w ścianach attykowych zlokalizowanych bezpośrednio nad żelbetową płytą stropodachu. 15. Wykonanie montażu stolarki i ślusarki zewnętrznej. 16. Uporządkowanie terenu wokół budynku wraz z niwelacją gruntu. 17. Wykonanie i przekazanie dokumentacji powykonawczej dla wykonanego stanu prac. SZCZEGÓŁOWY ZAKRES ROBÓT – PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Na szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, stanowiący integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia, opisujący zakres wykonywanych robót będących przedmiotem zamówienia składają się: - projekty budowlane, - projekty techniczne, - projekty wykonawcze, - specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiOR), - przedmiary robót, Dokumentacja wykonawcza udostępniona przez Zamawiającego nie zawiera projektu warsztatowego konstrukcji z drewna klejonego. Wykonanie projektu konstrukcji dachu z drewna klejonego wraz z elementami montażowymi leży po stronie Wykonawcy. W przypadku zmian nieistotnych w odniesieniu do dokumentacji projektowej, koniecznych do wykonania podczas realizacji przedmiotowego etapu „stanu surowego” Wykonawca zobowiązany jest we własnym zakresie zaktualizować projekty techniczne oraz wykonawcze i po zakończeniu etapu przekazać je Zamawiającemu.