334345-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Fahrbare Großbehälter für besondere Zwecke – Dodávka 3 ks užitkových vozidel kategorie N1
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka 3 ks užitkových vozidel kategorie N1
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka 3 kusů nových, nepoužitých užitkových automobilů kategorie N1 do 3500 kg. Součástí dodávky jsou kontejnery kompatibilní s nosičem, přičemž dva kontejnery budou dodány se síťovou nástavbou. • Vozidlo 1 – nosič kontejnerů, 3 místa • Vozidlo 2 – nosič kontejnerů, 3 místa • Vozidlo 3 – nosič kontejnerů, 3 místa
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34221000 Fahrbare Großbehälter für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42418940 Vorrichtungen zum Befördern von Containern, 34144700 Nutzfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungP26V00000041