2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud sportvelden
Beschreibung: De aan te besteden Opdracht Onderhoud sportvelden bestaat uit: Sportpark De Sniep, Sniepweg 13 Waddinxveen: - 3 kunstgras voetbalvelden, - 4 kunstgras korfbalvelden, - 2 kunstgras hockeyvelden en - omliggende verharding en groenvoorzieningen (m.u.v. het eerste jaar) (tot juni 2025 is er nog sprake van 1 gras voetbalveld en 1 gras korfbalveld ipv kunstgras). Sportpark ’t Suyt, Toernooiweg 6 Waddinxveen - 3 kunstgras voetbalvelden, - 2 gras voetbalvelden en - omliggende verharding en groenvoorzieningen (m.u.v. het eerste contractjaar) Atletiekbaan, Alberdingk Thijmlaan 2 Waddinxveen - één 300 m 4-laans rondbaan met diverse technische nummers en - omliggende verharding en groenvoorzieningen (m.u.v. het eerste jaar). Voor een nadere omschrijving van de Opdracht wordt verwezen naar Bijlage 1. Zie leidraad
Interne Kennung: 229434
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie leidraad
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie leidraad zie leidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen opties