2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur Financials (tijdelijk financieel personeel)
Beschreibung: In het financiële domein is er bij de Universiteit Leiden regelmatig behoefte aan extra personeelscapaciteit. Dat geldt zowel voor de faculteiten als de Centrale diensten (Expertisecentra en Bestuursbureau) en voor alle functiesoorten in het domein. In het kader van arbeidsmobiliteit binnen de financiële functie wordt eerst gekeken of tijdelijke invulling van deze capaciteit kan worden ingevuld door één van de eigen medewerkers, al dan niet werkzaam in het financiële domein. Kan in de capaciteit niet op deze manier worden voorzien dan wordt gezocht naar een tijdelijke kracht, in te huren op detacheringsbasis. Om deze inhuur efficiënter en effectiever te organiseren wil de universiteit middels deze aanbesteding een aantal bureaus selecteren die als 'preferred supplier' voor deze inhuur kan zorgdragen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000