See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop – Verkoop van Elektriciteit en Verkoop van Garanties van Oorsprong (LGO)
Beschreibung: De opdracht heeft als voorwerp de levering van elektriciteit aan de volgende sites wanneer zij afnemers zijn, en de terugkoop van de elektriciteit die door deze sites worden geproduceerd wanneer zij injecteurs zijn (en van de garanties van oorsprong in het geval van de Verbrandingsinstallatie). 1. De Brusselse Verbrandingsinstallatie (injectie) onder de rechtspersoon CENTRE DE TRI – TRIEERCENTRUM N.V. EAN 541453140311396129 2. De Brusselse Verbrandingsinstallatie (afname) onder de rechtspersoon CENTRE DE TRI – TRIEERCENTRUM N.V. EAN 541453140311396129 3. Recyclis (injectie) onder de rechtspersoon Brussel/Bruxelles Energie B.V. EAN 541448911000008047_ID2 4. Recyclis (afname) onder de rechtspersoon Brussel/Bruxelles Energie B.V. EAN 541448911000008047_ID1 Opmerking 1: De Verbrandingsinstallatie is een grote netto-injecteur. Hierdoor zal deze opdracht voornamelijk bestaan uit een verkoop van elektriciteit en garanties van oorsprong in plaats van een aankoop. Wanneer het productieproces van de Verbrandingsinstallatie stilligt, wordt de site een afnemer. Opmerking 2: De Brusselse Verbrandingsinstallatie en Recyclis nemen momenteel niet deel aan de flexreserve of mFRR van Elia, maar sluiten deelname in de toekomst niet uit (via een aggregator). Hoofd-CPV-code: 09310000-5 Al deze locaties hebben een geldige toegang tot de netwerken waarop ze zijn aangesloten.
Interne Kennung: CT 26 003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CT 26 003 - 1
Beschreibung: Aankoop – Verkoop van Elektriciteit en Verkoop van Garanties van Oorsprong (LGO)
Interne Kennung: 1