334456-2026 - Planung
Tschechien – Parlamentsgebäude und öffentliche Versammlungssäle – Rekonstrukce automatického parkovacího systému
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRekonstrukce automatického parkovacího systému
BeschreibungZadavatel provozuje v objektu Sněmovní 1 automatický parkovací systém, který je již na hranici své životnosti a nevyhovuje současným běžně užívaným vozidlům ani stávajícím předpisům a normám. Zadavatel proto připravuje veřejnou zakázku, v rámci níž bude stávající automatický parkovací systém demontován a nahrazen novým automatickým parkovacím systémem. K tomu účelu má zadavatel zpracován projekt pro povolení stavby (zkratka „DSP“) a aktuálně probíhá jeho projednány s dotčenými orgány a organizacemi za účelem vydání povolení záměru (dříve stavební povolení nebo též je zkratkou „SP“). Zadavatel jako součást této zadávací dokumentace PTK poskytuje dodavatelům některé části DSP, aby si mohli udělat představu o rozsahu a složitosti budoucí veřejné zakázky. Předmět budoucí veřejné zakázky (dále též jen „stavba“) bude realizován v památkově chráněném objektu ve velmi složitých podmínkách historického centra Prahy, při nutnosti dodržet veškerá omezení a skutečnosti s tím spojená. Aktuálně se dokončuje projekt ro realizaci stavby (zkratka „DPS“), který bude součástí zadávací dokumentace budoucí veřejné zakázky.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45216114 Parlamentsgebäude und öffentliche Versammlungssäle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 45223300 Bau von Parkplätzen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1