See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leku Kalydeco rozliczanego w ramach programu lekowego - ZP-271-23/PN4/25
Beschreibung: Dostawa leku Kalydeco w ilości 900 opakowań, rozliczanego w ramach programu lekowego. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania ustawy z dnia 6 września 2001 r. - Prawo farmaceutyczne. Zakup jest realizowany w ramach Programu lekowego B.112 refundowanego przez NFZ pn. „Leczenie Mukowiscydozy”.
Vorherige Bekanntmachung: 756943-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 4 Ustawy Pzp - termin składania ofert o 5 dni krótszy, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Ivacaftorum 150 mg x 28 tabletek (Kalydeco) lub w zależności od potrzeb Zamawiającego: a) Ivacaftorum 75 mg x 28 tabletek (Kalydeco), b) Ivacaftorum 75 mg x 28 saszetek (Kalydeco), c) Ivacaftorum 59,5 mg x 28 saszetek (Kalydeco), w ilości 900 opakowań.