334531-2026 - Ergebnis
Polen – Spektrometer – Dostawa spektrometru elektronowego dichroizmu kołowego - spektrometru ECD w związku z projektem pn. "Utworzenie Laboratorium Biomedycznych Spektroskopii Aplikacyjnych (LBSA) w ramach modernizacji i rozbudowy Kampusu Medycznego Kraków-Prokocim" w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa spektrometru elektronowego dichroizmu kołowego - spektrometru ECD w związku z projektem pn. "Utworzenie Laboratorium Biomedycznych Spektroskopii Aplikacyjnych (LBSA) w ramach modernizacji i rozbudowy Kampusu Medycznego Kraków-Prokocim" w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027.
Beschreibung1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy spektrometru elektronowego dichroizmu kołowego - spektrometru ECD w związku z projektem pn. "Utworzenie Laboratorium Biomedycznych Spektroskopii Aplikacyjnych (LBSA) w ramach modernizacji i rozbudowy Kampusu Medycznego Kraków-Prokocim" w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 1 Fundusze europejskie dla badań i rozwoju oraz przedsiębiorczości, Działanie 1.4 Infrastruktura badawcza sektora nauki, Typ projektu A. Infrastruktura badawcza sektora nauki. Nr umowy: FEMP.01.04-IZ.00-0269/24-00-XXI/57/FE/25. 2. Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane oraz dodatkowo punktowane przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik A do SWZ, tj. Funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane oraz dodatkowo punktowane, stanowiący integralną część SWZ. Zamawiający wymaga, aby wszystkie zaproponowane przez Wykonawcę elementy były ze sobą kompatybilne i zapewniały pełną funkcjonalność bez konieczności dodatkowych inwestycji ze strony Zamawiającego. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na pytania Wykonawców. 4. Wymaga się, aby Wykonawca wraz z ofertą złożył wypełniony odpowiednio Załącznik A do SWZ, tj. Funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane oraz dodatkowo punktowane przedmiotu zamówienia, podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji ani wznowień.