334544-2026 - Wettbewerb
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Wykonanie zamiennej dokumentacji projektowej dotyczącej przebudowy budynku Teatru wraz z niezbędnymi instalacjami, polegającej na dostosowaniu budynku do przepisów z zakresu ochrony przeciwpożarowej, w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Poprawa bezpieczeństwa pożarowego”, wraz ze świadczeniem usługi nadzoru autorskiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie zamiennej dokumentacji projektowej dotyczącej przebudowy budynku Teatru wraz z niezbędnymi instalacjami, polegającej na dostosowaniu budynku do przepisów z zakresu ochrony przeciwpożarowej, w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Poprawa bezpieczeństwa pożarowego”, wraz ze świadczeniem usługi nadzoru autorskiego
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej, wielobranżowej dokumentacji zamiennej, której celem jest ujednolicenie oraz kompleksowe dostosowanie rozwiązań w zakresie ochrony przeciwpożarowej dla całego budynku Teatru, a także umożliwienie kontynuacji realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Poprawa bezpieczeństwa pożarowego” wraz ze świadczeniem usługi nadzoru autorskiego. 2.Szczegółowe założenia co do realizacji przedmiotu zamówienia są zawarte w Załączniku nr 1 do OPiW – zwanym Szczegółowym Opisem Potrzeb i Wymagań (dalej SOPiW). 3.W SOPiW wskazane są zagadnienia będące przedmiotem dialogu z Wykonawcami zaproszonymi do dialogu.
Interne Kennung: ZP.260.9.2026
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001