2. Verfahren
Verfahren
Titel: Havarijní napájecí stanice EN1
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka, montáž, uvedení do provozu a předání kompletní havarijní napájecí stanice EN1 určené pro dochlazování kotlů K1 a K2. Součástí plnění je zejména: • vícestupňové napájecí čerpadlo včetně pohonu • elektromotor • frekvenční měnič • softstartér jako záložní způsob spouštění • záložní zdroj UPS včetně bateriového systému • transformátor 6/0,4 kV • podružný NN rozvaděč • místní skříň ovládání (MSO) • úprava řízení a napojení do ŘS • provedení všech zkoušek • výchozí revize el. Zařízení • kompletní projektová a provozní dokumentace Vybraný dodavatel odpovídá za komplexní funkčnost celého zařízení jako funkčního celku.
Interne Kennung: Havarijní napájecí stanice EN1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42122000 Pumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 51500000 Installation von Maschinen und Geräten, 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001