334616-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa tomografu komputerowego wraz z pracami adaptacyjnymi i montażem
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa tomografu komputerowego wraz z pracami adaptacyjnymi i montażem
Beschreibung1 Przedmiotem zamówienia jest Dostawa tomografu komputerowego wraz z pracami adaptacyjnymi i montażem. 1.2 Zamawiający nie podzielił zamówienia na części, w związku z tym nie dopuszcza składania ofert częściowych. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części. Brak udzielenia zamówienia w częściach na zakup i dostawę tomografu komputerowego wraz z dostosowaniem pomieszczeń wynika ze specyfiki realizacji poszczególnych etapów. Prace adaptacyjne , budowlane i instalacyjne są ściśle powiązane z wymaganiami instalacyjnymi zaoferowanego przez dostawcę urządzenia – tomograf komputerowy. Tomograf komputerowy w zależności od typu i modelu posiada indywidualne dla niego parametry techniczne, które wymagają wykonania dedykowanych instalacji elektrycznych, teletechnicznych i klimatyzacyjnych oraz wykonania kanałów technicznych, gniazd zasilających. Wobec powyższego nie ma możliwości podziału zamówienia, w związku z koniecznością zintegrowania wykonania prac budowlanych i instalacyjnych z oferowanym urządzeniem. 1.3 Szczegółowe wymagania oraz zakres i opis przedmiotu zamówienia został określony w Załącznikach do SWZ, tj.: a) w zakresie dostawy Tomografu Komputerowego - w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (ZESTAWIENIE WYMAGANYCH PARAMETRÓW TECHNICZNO- UŻYTKOWYCH W TYM PARAMETRÓW STANOWIĄCYCH KRYTERIUM OCENY OFERT)– załącznik nr 1A do SWZ b) w zakresie adaptacji pomieszczeń - w Szczegółowym opisie prac adaptacyjnych dla dostawy i montażu Tomografu Komputerowego – załącznik nr 2 do SWZ - dokumentacji technicznej do SWZ
Vorherige Bekanntmachung175523-2026
Interne KennungFDZP.226.06.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33115000 Ausrüstung für Tomografie, 45000000 Bauarbeiten, 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45442100 Anstricharbeiten, 44220000 Material für Bautischlerarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDostawa tomografu komputerowego wraz z pracami adaptacyjnymi i montażem