2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wdrożenie e-usług w jednostkach organizacyjnych Powiatu Kętrzyńskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wdrożeniem rozwiązań służących cyfryzacji usług publicznych w celu zwiększenia dostępności i jakości e-usług świadczonych mieszkańcom Powiatu Kętrzyńskiego drogą elektroniczną. 2. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na dwie części (zadania): 1) Cześć 1: ZADANIE I: Rozbudowa systemu oprogramowania wraz e-usługami oraz modernizacją infrastruktury przetwarzania danych, 2) Część 2: ZADANIE II: Dostawa sprzętu komputerowego.
Vorherige Bekanntmachung: 133103-2025
Interne Kennung: CUWPK.343.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający informuje, że zgodnie z art. 139 ust. 1 Pzp, w przedmiotowym postępowaniu najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 1) W związku z zastosowaniem procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 Pzp Zamawiający nie wymaga złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w rozdz. XII SWZ ust. 1 (art. 125 ust. 1 Pzp); Zamawiający będzie żądał złożenia tego oświadczenia wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. 2) Jeżeli wobec Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona zajdą podstawy wykluczenia, Wykonawca ten nie składa podmiotowych środków dowodowych lub oświadczeń, o których mowa w rozdz. rozdz. XII SWZ, potwierdzających brak podstaw do wykluczenia; Zamawiający dokona ponownego badania i oceny ofert pozostałych Wykonawców, a następnie dokonana kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej ocenia, w zakresie braku podstaw wykluczenia i spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 3) Zamawiający kontynuuje procedurę ponownego badania i oceny ofert, o której mowa wyżej, w odniesieniu do ofert Wykonawców pozostałych w postępowaniu, do momentu wyboru najkorzystniejszej oferty albo unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia. 2. Wykonawca, którego oferta została najwyżej oceniona w DANEJ CZĘŚCI ZAMÓWIENIA zostanie wezwany do złożenia oświadczenia: 1) z art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), dalej: rozporządzenie 2022/576; 2) z art. 125 ust. 1, ust. 4 i 5 Pzp na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ) sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016r. (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016, str. 16) 2. Wykonawca, którego oferta zostanie najwyżej oceniona w danej części zamówienia, na wezwanie Zamawiającego w wyznaczonym nie krótszym niż 10 dni, terminie składa również aktualne na dzień składania następujące oświadczenia i dokumenty potwierdzające okoliczności, o których mowa w art. 124 Pzp: 1) w celu potwierdzenia, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu (art. 124 pkt 1 w zw. art. 108 ust. 1 oraz art. 109 ust. 1): a) informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp, art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego - sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; b) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 Pzp... c) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu JEDZ, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania (wg zał. nr 7 do SWZ), o których mowa w: art. 108 ust. 1 pkt 3 Pzp, art. 108 ust. 1 pkt 4 Pzp dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego, art. 108 ust. 1 pkt 5 Pzp dotyczących zawarcia z innymi Wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji, art. 108 ust. 1 pkt 6 Pzp, art. 109 ust. 1 pkt 5,7, 8 i 10 Pzp, d) oświadczenia wykonawcy o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę / ofertę częściową albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty / oferty częściowej niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej - wg zał. nr 8 do SWZ; 2) w celu potwierdzenia, że Wykonawca spełnia warunki udziału w postępowaniu (art. 124 pkt 2): a) i b) NIE DOTYCZY c) Sytuacja ekonomiczna lub finansowa - dla ZADANIA I: - dokumenty potwierdzające, że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia ze wskazaniem sumy gwarancyjnej tego ubezpieczenia (wraz z dowodem, że składki za polisę OC zostały opłacone chyba, że z umowy ubezpieczenia wynika, iż ubezpieczyciel ponosi odpowiedzialność jeszcze przed zapłaceniem składki lub jej pierwszej raty) d) Zdolność techniczna lub zawodowa - dla ZADANIA I: - wykaz dostaw/usług wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których zostały wykonane lub są wykonywane, wraz załączeniem dowodów określających czy te świadczenia zostały wykonane lub są wykonywane należycie - w/g zał. nr 9 do SWZ. - wykaz osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami - w/g zał. nr 10 do SWZ; - zaświadczenie niezależnego podmiotu zajmującego się poświadczaniem spełniania przez wykonawcę określonych norm zarządzania jakością. Pełny tekst w SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 30236200 Datenverarbeitungsanlagen, 48821000 Netzwerkserver, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30232000 Peripheriegeräte, 30236200 Datenverarbeitungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cześć 1: ZADANIE I: Rozbudowa systemu oprogramowania wraz e-usługami oraz modernizacją infrastruktury przetwarzania danych
Beschreibung: Obejmuje w szczególności: a) Platforma e-usługi publiczne; b) Systemy usprawniające organizację wewnętrzną Starostwa; c) Dostawa wyposażenia serwerowni – serwerownia zapasowa, w tym: Serwer backup – 1 szt. Macierz dyskowa – 1 szt. Oprogramowanie przeznaczone dla systemu backup Przełącznik do sieci LAN – 1 szt. Konsola KVM do zarządzania – 1 szt. Zasilacz UPS 3kVA – 1 szt. d) Dostawa wyposażenia serwerowni – serwerownia główna, w tym: Serwer systemu ochrony brzegu sieci (UTM/firewall) – 1 szt. Kontroler sprzętowy do zarządzania siecią WIFI – 6 szt. Zasilacz UPS 5kVA – 1 szt. e) Adaptacja pomieszczenia serwerowni zapasowej; f) Szkolenia - podniesienie poziomu kompetencji cyfrowych pracowników.
Interne Kennung: CUW.PK.343.2.2025 - Część 1
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236200 Datenverarbeitungsanlagen, 48821000 Netzwerkserver, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Los: LOT-0002
Titel: Cześć 2: ZADANIE II: Dostawa sprzętu komputerowego
Beschreibung: Obejmuje w szczególności: a) Zestaw komputerowy All in One – 20 szt. b) Komputer przenośny / laptop 14" – typ 1- 5 szt. c) Komputer przenośny / laptop 14" – typ 2- 1 szt. d) Skaner 10 szt. e) Tablety dla pracowników – 10 szt. f) Tablety dla radnych – 18 szt. g) Urządzenie wielofunkcyjne – 4 szt. h) Rozbudowa systemu kolejkowego; i) Elektroniczne tablice informacyjne – 1 szt.
Interne Kennung: CUW.PK.343.2.2025 - Część 2
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232000 Peripheriegeräte, 30236200 Datenverarbeitungsanlagen