2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ruterów sieciowych dla Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ruterów sieciowych dla Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: POUZ-361/9/2026/WZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32413100 Router für Netzwerke
5. Los
Los: LOT-0001