2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Dostawa różnych produktów farmaceutycznych podzielonych n 18 części.
Interne Kennung: ZP.2026.PN.07
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Zamawiający dla swego funkcjonowania wymaga zakupu produktów farmaceutycznych w trybie pilnym i uproszczonym
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: 174 pozycji
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: 53 pozycji
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: 1 pozycja
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: 11 pozycji
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: 34 pozycje
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: 61 pozycji
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: 26 pozycji
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: 21 pozycji
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: 9 pozycji
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: 12 pozycji
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: 33 pozycji
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: 8 pozycji
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Beschreibung: 54 pozycji
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Beschreibung: 2 pozycje
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18