2. Verfahren
Verfahren
Titel: Šicí materiály pro NNF
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zabezpečení průběžných dílčích dodávek šicího materiálu pro Nemocnici Na Františku, a to po dobu trvání rámcové dohody ode dne nabytí její účinnosti.
Interne Kennung: 25_09_VZNŘ_šití
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141125 Material für chirurgische Suturen
5. Los
Los: LOT-0001