2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup cyfrowej patomorfologii z archiwizacją
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup cyfrowej patomorfologii z archiwizacją. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 2 do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Powód braku podziału na części: Przedmiot zamówienia ma jednolity charakter, a podział zamówienia na części powodowałby nadmierne trudności organizacyjne, techniczne i dodatkowe koszty wykonania zamówienia, a także potrzebę skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących zamówienie. Zamówienie musi być traktowane jako jedna całość, ze względu na konieczność utrzymania ciągłości procesu wdrożenia z integracją z systemem HIS. Zakres projektowy obejmuje dostarczenie, integracje z urządzeniami medycznymi znajdującymi się w Zakładzie Patomorfologii WCPiT, konfigurację i uruchomienie zarówno sprzętu jak i systemu informatycznego wspierającego prace patomorfologa.
Interne Kennung: WCPiT/EA/381-27/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48329000 Darstellungs- und Archivierungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48328000 Bildverarbeitungssoftwarepaket, 72910000 Computer-Backup-Dienste, 48420000 Softwarepaket für das Facility-Management und Softwarepaketreihe, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48820000 Server, 30232100 Drucker und Plotter, 79632000 Personalschulung
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Zakup cyfrowej patomorfologii z archiwizacją.
Interne Kennung: Zakup cyfrowej patomorfologii z archiwizacją.