2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie kompletnej dokumentacji technicznej rozbudowy DP 4108W Milęcin Kotowice od skrzyżowania z drogą powiatową nr 1509W do wjazdu na wiadukt nad A2 w zakresie budowy ciągu pieszo-rowerowego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji technicznej rozbudowy DP 4108W Milęcin Kotowice od skrzyżowania z drogą powiatową nr 1509W do wjazdu na wiadukt nad A2 w zakresie budowy ciągu pieszo-rowerowego, wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień, warunków, opinii, decyzji w tym uzyskanie decyzji Pozwolenia na budowę lub w razie konieczności decyzji Zezwolenia na Realizację Inwestycji Drogowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku A do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71322500 Technische Planungsleistungen für Verkehrsanlagen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy