334893-2025 - Wettbewerb
Polen – Schwerlastfahrzeuge – Sprzedaż i dostawa ciągników siodłowych wraz z naczepą do nauki i egzaminowania osób w zakresie prawa jazdy kategorii C+E
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSprzedaż i dostawa ciągników siodłowych wraz z naczepą do nauki i egzaminowania osób w zakresie prawa jazdy kategorii C+E
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa przez Wykonawcę łącznie 6 (sześciu) zespołów pojazdów (każdy składający się z ciągnika siodłowego tej samej marki oraz modelu wraz z naczepą tej samej marki i modelu – zwanego dalej: “Zespół pojazdów”) przystosowanych do przeprowadzania części praktycznych egzaminów państwowych na prawo jazdy kategorii C+E, w tym: a) 2 (dwa) Zespoły pojazdów dla WORD Krosno. b) 2 (dwa) Zespoły pojazdów dla WORD Rzeszów. c) 1 (jeden) Zespół pojazdów dla WORD Przemyśl. d) 1 (jeden) Zespół pojazdów oraz 1 (jedna) dodatkowa naczepa dla WORD Tarnobrzeg.
Interne KennungWAT 272-2/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensotwarta
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34140000 Schwerlastfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001