334905-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla inwestycji: Zaprojektowanie i budowa Zaplecza Technicznego Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej - Łódź Karolew dla celów obsługi i utrzymania zespołów trakcyjnych, realizowanej w ramach projektu pn. „Budowa Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej Etap VI – Zaplecze Techniczne”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla inwestycji: Zaprojektowanie i budowa Zaplecza Technicznego Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej - Łódź Karolew dla celów obsługi i utrzymania zespołów trakcyjnych, realizowanej w ramach projektu pn. „Budowa Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej Etap VI – Zaplecze Techniczne”. 2. Zamawiający planuje pozyskać dofinansowanie projektu ze środków Unii Europejskiej w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021 – 2027 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 12 – Opis przedmiotu zamówienia (dalej: „OPZ”) do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej: „SWZ”). 4. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawiera projekt umowy stanowiący Załącznik nr 13 do SWZ – Istotne postanowienia umowy (dalej: „IPU”), które Wykonawca przed złożeniem oferty powinien dokładnie przeanalizować. Wykonawca zobowiązany jest zaplanować wszystkie czynności niezbędne dla prawidłowej realizacji zamówienia, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Interne KennungŁKA.ZIZ.271.781.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 79933000 Entwurfsunterstützungsdienste, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla inwestycji: Zaprojektowanie i budowa Zaplecza Technicznego Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej - Łódź Karolew dla celów obsługi i utrzymania zespołów trakcyjnych, realizowanej w ramach projektu pn. „Budowa Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej Etap VI – Zaplecze Techniczne”. 2. Zamawiający planuje pozyskać dofinansowanie projektu ze środków Unii Europejskiej w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021 – 2027 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ stanowiący Załącznik nr 12 do SWZ. 4. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawiera projekt umowy stanowiący Załącznik nr 13 do SWZ , które Wykonawca przed złożeniem oferty powinien dokładnie przeanalizować. Wykonawca zobowiązany jest zaplanować wszystkie czynności niezbędne dla prawidłowej realizacji zamówienia, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71220000 Architekturentwurf, 79933000 Entwurfsunterstützungsdienste
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje zastosowania prawa opcji.