2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług pralniczych wraz z dzierżawą medycznej bielizny pościelowej i operacyjnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego kompleksowych usług pralniczych wraz transportem i z dzierżawą medycznej bielizny pościelowej i operacyjnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3 – OPZ.
Interne Kennung: 4/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche, 98315000 Bügeln
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług pralniczych wraz z dzierżawą bielizny pościelowej i operacyjnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego kompleksowych usług pralniczych wraz z dzierżawą medycznej bielizny pościelowej i operacyjnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3 – OPZ.
Menge: 300 000 Kilogramm
Optionen:
Beschreibung der Optionen: możliwość zwiększenia asortymentu dzierżawionej bielizny medycznej zgodnie z SWZ